Спільнота “Діємо Разом” передала для Миколаївської лікарні благодійну допомогу Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА За 120 тис. грн. на рік продано право оренди ставка в Миколаївському районі В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

Разом дбаємо про благоустрій міста Миколаєва

Зустрічаючи пересічних мешканців міста Миколаєва, можна почути питання, яке стосується центрального парку міста, що на площі Ринок. А саме, що серед багатолітній тополь і акацій з’явилось щось нове та доволі красиве.

Саме так, міський парк збагатився двома ялівцями округлої форми та бузком. Ці кущі, чи то вже маленькі дерева, радо спрезентував місту Роман Кулик, а зорганізувати роботу допоміг голова осередку «Самопоміч» Володимир Паньків.

«Цим кущам уже десь двадцять п’ять-тридцять років. Моя мама висадила їх коли я був дуже малим. З року в рік ми доглядали за цими кущиками та формували їхню округлу форму. До речі це є «він» та «вона». На одному із кущів можна помітити ягідки – це кущ, який має жіночі органи» – ділиться Роман Кулик.

До цієї акції долучились також Зеновій Мостецький, Мар’ян Паньків

, Євген Кривко.

Yalivci-1

«Ці кущі потрібно часто підливати, оскільки, викорчовуючи т

акі великі ялівці, ми частково пошкодили кореневу систему. Це може вплинути на те, що кущ не пр

иживеться. Тому закликаю усіх небайдужих, особливо підприємців, магазини яких розміщені в центрі міста, долучатись до поливання ялівців» – закликає Володимир Паньків.

Yalivci-2

Leave a comment

Your email address will not be published.


*