Виділення коштів на соціально-економічний розвиток міст заблоковано Кар’єр “під печерами” може бути дозволений судом Другий крок щодо збереження печер зроблено «Не зважають ні на що і кроплять поля…» Народний рух України голосує «по блату»

Олег Березюк завітав до міста Миколаєва

25 березня 2016 року в місто Миколаїв завітав депутат Верховної ради України, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

У приміщенні юридичної приймальні Миколаєва зібрались депутати Миколаївської міської, районної рад від «Об’єднання «Самопоміч», члени дорадчих рад та колеги-депутати міської ради Нового Роздолу. Олег Березюк розпочав зустріч із короткої промови стосовно розвитку демократичних міст та громад. Бо на даний час у нас, в переважній більшості, деспотичний устрій. А депутати органів місцевого самоврядування мають бути колективним розумом і приймати обдумані, виважені, якісно пропрацьовані рішення. І ці депутати не обов’язково мають бути одної політичної партії. Олег Березюк порадив активістам працювати не тільки на сесіях, а й поза ними та впроваджувати публічне управління, проводити відкриті зустрічі із міським головою та головою районної державної адміністрації.

Депутати із Нового Роздолу одразу порушили питання щодо фінансування проектів міста із державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Як стало відомо місто Новий Розділ взагалі не отримало жодної копійки із цього фонду, на відміну від інших, які отримали кошти на реалізацію двох-трьох проектів.  Також було піднято питання гудронів, яке і досі є невирішеним, проблема із законами щодо служби в органах місцевого самоврядування, добровільного об’єднання громад.

Депутатами Миколаївської міської та районної рад, членами дорадчої ради були порушені проблеми з питною водою у районі, вирубкою лісів, освітою та охороною здоров’я, об’єднанням територіальних громад.

По закінченні зустрічі Олег Березюк пройшовся містом Миколаєвом, щоб ближче познайомитись із господаркою міста, оскільки він і сам був заступником голови міста Львова та знайомий з питаннями розвитку полісу. Екскурсію проводив голова осередку «Об’єднання «Самопоміч» Володимир Паньків. Закінчилась прогулянка у кабінеті міського голови Миколаєва Щебеля Андрія. Тут були порушені питання функціонування комунальних підприємств, сміттєзвалища та сміттє-сортувальної лінії, фінансування з ДФРРу та проблема, яка постала після об’єднання територіальних громад із відлученням з адміністративного відання міста селищ Заклад та Липівка.

Misjka-rada-O-Berezjuk

По закінченню зустрічей голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк пообіцяв, що ще раз навідається у місто Миколаїв для того, щоб взяти участь у зустрічі освітян, які до цього часу повинні напрацювати перспективи розвитку освіти району, медиків та мерії міста для заслуховування пропозицій щодо вирішення довгострокових проблем Миколаєва та району.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*