Виділення коштів на соціально-економічний розвиток міст заблоковано Кар’єр “під печерами” може бути дозволений судом Другий крок щодо збереження печер зроблено «Не зважають ні на що і кроплять поля…» Народний рух України голосує «по блату»

5-6 років потрібно для відновлення рослин після підпалу сухої трави!

З початком тепла, перших сонячних промінчиків та весняної радості, яка вирує у наших серцях з настанням весни усім хочеться пройтися лісом, прилеглими галявинами, чи іншими місцями, які зближують людину з природою. Ось саме про це і буде  опублікована наша пам’ятка, яка закликає та попереджає усіх нас не забувати про культуру та правила поведінки там, де наша природа лише прокинулась .

Отож правила поведінки весною !

– ні в якому разі не підпалюйте сухої трави, тому що після пожежі нормальне життя рослин та комах відновлюється на протязі 5-6 років;

– не ламайте гілля та не руйнуйте кору дерев ;

– не викидайте сміття  у лісі а тим  паче у водойми;

– не розпалюйте багаття  там, де  існує ризик перекидання полум’я;

– не забувайте про те, що мешканцями лісів є тварини , тому  ми знаходимось у них гостях ;

– у місцях де колись проводились бойові дії можна натрапити на снаряди та боєприпаси ,потрібно пам’ятати що це  не трофей  а тим паче не іграшка. Ніякому разі не потрібно їх піднімати, а одразу зателефонувати  102 (поліція), яка вже у свою чергу надішле   саперів;

– не можна мити транспортні засоби у річках та озерах.

Vogonj pidpal travy

Ось таке звіря може ще спати, а хтось збоку уже з сірниками готується до підпалу

Підводячи підсумки ,можна сказати про те ,що перелік може бути дуже довгий, але потрібно згадати, що ми ЛЮДИ є залежними від природи більше ніж від грошей  чи будь яких інших матеріальних благ. Тому пам’ятаймо, що ми  повинні не лише не нашкодити але й допомогти легеням дихати!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*