Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Любомира Мандзій офіційно очолила департамент освіти і науки Львівської ОДА

Як повідомляє кореспондент Leopolis.news, про це Синютка сказав на сьогоднішній апаратній нараді в ОДА.

Відповідне розпорядження було підписане у п’ятницю, 26 серпня.

За словами Синютки, комісія Головдержслужби не знайшла порушень у проведенні конкурсу на посаду керівника департаменту освіти.

Нагадаємо, конкурсна комісія визначила єдиного претендента на посаду начальника департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Нею стала Любомира Мандзій.

Як повідомляли, 20 липня під час тестування у рамках конкурсу на заміщення вакантної посади начальника департаменту освіти і науки Львівській облдержадміністрації відбувся збій у роботі автоматизованої системи. Як розповіли кореспонденту Leopolis.news свідки тестування, одному з його учасників після внесення відповідей система не видала результат. Більше того, цей учасник всупереч правилам, покинув приміщення де проходило тестування і повернувся до нього за якихось 10 хвилин. Після цього він повідомив іншим учасникам, що відбувся збій, але «система запрацювала» і видала результат – 25 балів. Цим кандидатом була Любомира Мандзій.

Після цих маніпуляцій перемогу у конкурсі  пророкували саме їй.

Екс-керівник Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук різко розкритикував ситуацію із конкурсом на посаду начальника департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Після такого призначення громадськість Львівщини виявила бажання перевірити прозорість даного конкурсу.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*