На Миколаївщині згоріли сауна та квартира Чи зможуть миколаївські активісти довести провину миколаївських чиновників вирішить суд останньої інстанції – Верховний В Новосілці-Опарській хочуть продати ставок Більше 10% бюджетних коштів йде на функціонування діяльності органів місцевого самоврядування Районний бюджет: найдорожчий садочок по витратах у Дроговижі

Ремонти доріг в області призупинилися… через відсутність вагонів!

З початку року на Львівщині активно тривають роботи з реконструкції та ремонту автомобільних шляхів. Однак останнім часом темпи виконання різко скоротилися – дорожники запевняють, що не мають можливості отримати необхідний щебінь.

Таку причину затримки виконання робіт озвучили під час слухання з виконання програми розвитку дорожньої інфраструктури Львівщини. За словами представників Служби автомобільних доріг Львівщини, для належної роботи щодоби необхідно хоча би 300 вагонів з сипучими матеріалами, але їх немає.

«Ремонтники просто не отримують щебінь. Якщо раніше вони використовували весь привезений щебінь, то сьогодні фактично не мають з чим працювати. Чимало підрядників просто стоять на дорогах без роботи. Тож ми підготували звернення до «Львівської залізниці» з проханням допомогти нам з вагонами», – коментує  заступник голови комісії з питань дорожнього господарства Тетяна Письменна.

Разом із тим в депутатів було чимало зауважень до роботи райавтодорів, особливо у Дрогобицькому та Золочівському районах. «Якщо зроблені дороги не будуть обслуговуватися належним чином, вони руйнуватимуться. Це шлях в нікуди. Тому ми будемо піднімати питання про зміну керівників цих підприємств, – пояснює Тетяна Письменна. – Також є невирішені проблеми з обласним автодором – за словами керівництва, у них зараз є одна машина для укладання асфальту і кілька хлопців з лопатами. Це неприпустимо».

Крім цього, сьогодні на комісії депутати погодили зміни в програму щодо купівлі трьох мобільних вагових комплексів, які виявлятимуть перевантажені автомобілі. Відповідно буде легше виявити порушників, через яких руйнують дорожнє покриття. До слова, сьогодні в обласні працює лише один такий комплекс.

Нагадаємо, що цьогоріч депутати ЛОР виділили 282 млн. грн. на покращення дорожнього господарства. Станом на сьогодні використано понад 40% коштів та проведено поточний ремонт майже 60 тис. м2 дорожнього покриття.

Офіційний сайт http://lviv.samopomich.ua

Leave a comment

Your email address will not be published.


*