Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Запропоновані зміни в трудовому кодексі шокували українців

Кабінет міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом схвалив проект закону про внесення змін до Трудового кодексу України.Цього разу Кабмін пропонує зміни, які можуть негативно вплинути на життя українців, зокрема, тих, які прагнуть особистого вдосконалення. Саме так, згідно цього проекту, працюючий українець може втратити право на оплачувану відпустку при отриманні другої освіти.

«Якщо працівники отримують другу  вищу освіту, то право на оплачувану навчальну відпустку вони будуть отримувати лише у разі їх направлення на навчання роботодавцем», — йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики, який і розробив цей антисоціальний законопроект.

Ще одною негативною зміною є продовження періоду неоплачуваної відпустки під час простою підприємства.

Нагадаємо, що раніше Володимир Гройсман заявляв. що хоче впровадити реформи. які покращать життя українців та підвищити соціальні стандарти в Україні.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*