Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Березюк: «Підняття зарплат нардепам — провокація для відволікання людей від реальної роботи»

Сьогодні народні депутати України отримують заробітну плату, яка дозволяє жити і функціонувати як парламентар: їздити по Україні, говорити з людьми, працювати з помічниками. На цьому наголошує керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.

Нардеп переконаний, що прийняття постанови про збільшення заробітної плати народних депутатів – це ганебна провокація, покликана здискредитувати парламент та відволікти увагу від обговорення дійсно важливих питань: окупації Донбасу і Криму, Нормандських зустрічей, бюджету на наступний рік тощо.

«Самопоміч не голосувала за цю постанову. Це – кинута кістка, яка принижує як парламентарів, так і людей. Тому що коли парламентар в державі отримує таку величезну суму грошей, а вчитель, медсестра отримують 2-3 тисячі гривень – це неадекватно, нераціонально, фізично неможливо», – наголошує Олег Березюк.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*