Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Синютка затвердив експертів, що оцінюватимуть проекти, які фінансуватимуться з фонду регіонального розвитку

Експертну комісію очолять Ростислав Замлинський та Парасковія Дворянин. Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки від 26 жовтня.

Нагадаємо, що на початку 2016 року у багатьох людей були претензії щодо оцінювання проектів, які потребують фінансування з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Як пише перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин (Самопоміч): “Минулого разу відмовилась підписати протокол з відібраними об’єктами щодо ДФРР. Бо там був тотальний лоббізм. Домоглася зміни правил – додали експертів від громади, побачимо наскільки незалежних…“.

Секретарем комісії став директор департаменту економічної політики облдержадміністрації Роман Степанович. А членами комісії мають стати 9 держслужбовців та активістів (за згодою):

голова постійної комісії облради з питань будівництва, житлово-комунального господарства,промисловості та інвестиційної політики Богдан Гагалюк;

заступник голови облради Володимир Гірняк;

заступниця голови облдержадміністрації Ірина Гримак;

директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків;

голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку облради Олег Домчак;

голова ГО “Центр Громадянських Ініціатив” Віталій Загайний;

керівник ГО “Народний контроль Трускавця” Ігор Пілько;

керівник аналітичної групи ГО “Європейський діалог” Олександр Софій;

президент Асоціації “Західноукраїнський енергетичний кластер” Денис Шмигаль.

Нагадаємо, конкурс експертів для оцінки проектів ДФРР Львівська облдержадміністрація оголосила в середині вересня.

У Миколаївському районі є ряд важливих об’єктів, які потребують цього фінансування. Це перинатальний центр (Миколаїв), будівництво садочку (Рудники), добудова школи (Черниця-Пісочна) (на фото), реконструкція садочку (Держів), добудова санвузлів в школі (Дроговиж).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*