Громадські активісти Миколаївщини домоглись визнання незаконним тарифів на водопостачання та водовідведення та їх перерахунку Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт

Позачергова сесія Миколаївської районної ради

В. о. голови Миколаївської районної ради Дзюбайло Є. Г. видав розпорядження про скликання позачергової сесії Миколаївської районної ради на 11 листопада 2016 року.Про це йдеться в розпорядженні від 09.11.2016 року.

Скликати одинадцяту позачергову сесію Миколаївської районної ради сьомого демократичного скликання 11 листопада 2016 року о 10.00 год. у сесійному залі районної ради з наступним порядком денним:

– Про внесення змін до показників районного бюджету Миколаївського району на 2016 рік.

На сесії мова йтиме про закупівлю рентген-апарату Миколаївською КЦРЛ. Голова районної ради Зубрицький Т. Б. та райдержадміністрації Оприск Т. П. мають свої зауваження та пропозиції щодо закупівлі рентген-апарату.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*