Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Сміття, накопичене у Львові, мають вивезти упродовж 7 днів. В переліку міст – Миколаїв

Упродовж семи днів зі Львова повинні вивезти сміття, що накопичилось на території міста. Для цього укладуть відповідні угоди із полігонами твердих побутових відходів (ТПВ) області, котрі виявили бажання приймати львівське сміття. Таку інформацію опубліковано на офіційному сайті Львівської ОДА.

 

Таке рішення прийнято 25 січня на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке скликав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Зокрема, сьогодні упродовж дня за участі представників міської влади Львова та сприяння фахівців облдержадміністрації мають бути напрацьовані проекти угод щодо вивезення сміття на полігони Львівщини, зокрема узгоджені конкретна вартість та обсяги.

“Львівська облдержадміністрація готова допомогти у координації дій та організації зустрічей з органами місцевої влади з цього приводу, – наголосив Олег Синютка. – Адже у нас дуже конкретна проблема – допомогти мешканцям Львова уникнути можливого екологічного лиха через сміття”.

Як розповів в.о. директора департаменту  розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ОДА Назарій Романчук, на сьогодні із 11-ти великих сміттєвих полігонів в області, щонайменше, п’ять готові приймати сміття зі Львова. Зокрема, це Борислав, Дрогобич, Самбір, Червоноград, Миколаїв. За його словами, повний перелік контактів вже надісланий у профільне управління міської ради Львова.

Згідно із рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС, відповідні угоди про вивезення ТПВ зі Львова на ці полігони мають бути підписані вже завтра.

“Ми встановили міській владі граничний термін у сім днів. За цей період вона повинна забезпечити вивезення усього сміття зі Львова на сміттєзвалища в області, з якими будуть укладені відповідні угоди”, – наголосив голова ОДА.

 Окрім цього на своїй власній сторінці мер Миколаєва А. Щебель опублікував наступну інформацію: “Щойно завершилася коміся з надвичайних ситуацій у Львівській ОДА. Основне питання вивезення сміття з м.Львова. Коментую: 1. місто Миколаїв не отримувало офіційних звернень ні від міського голови м.Львова ні від інших міських голів щодо допомоги по захороненню ТПВ. 2. Ми свідомо, в травні 2016 року подали руку допомоги, та три дні приймали частину сміття м.Львова ( без офіційних звернень…бо біда). 3. У місті Миколаєві існує проблема з полігоном твердих побутових відходів…його необхідно добудувати і якщо місто Львів чи обласна влада готові інвестувати в це гроші та привести сміттєзвалище до європейського зразку…ми не можемо бути проти…проект є готвий для цього…лише після завершення будівництва самого полігону можна починати говорити про можливі інші джерела сміття в т.ч. міста Львова”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*