Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Кабінет Міністрів України не вніс змін до перспективного плану спроможних громад Миколаївського району

19 липня відбулось чергове засідання Кабінету Міністрів України, де відбувся перегляд перспективних планів об’єднних громад.

Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Вінницької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Черкаської та Чернівецької областей. Відтепер ці громади матимуть підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідного розпорядження КМУ.

«Громади зможуть самостійно забезпечити належний рівень надання послуг: у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, ЖКГ. Прийняття розпорядження дозволить виконати зобов’язання Уряду перед громадами, щодо їх фінансового забезпечення, кадрових ресурсів та розвитку інфраструктури», – зазначив Геннадій Зубко.

Проте, згідно Розпорядження  від 19.07.2017  № 491-р Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України,   до перспективного плану Миколаївського району не внесено жодних змін. Навіть після утворення Розвадівської об’єднаної громади, Кабінет Міністрів України не включив її в перелік спроможних громад.

Нагадаємо, що згідно з Порядоком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, Міністерство регіонального розвитку надає дану субвенцію на фінансування проектів згідно з планом соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, межі якої повністю відповідають межам, визначеним перспективним планом формування територій громад Автономної Республіки Крим, області.

Таким чином Розвадівська громада, на даний час не може розраховувати на державну підтримку. оскільки утворена поза межами перспективного плану.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*