Уряд розширив перелік магазинів, яким дозволено працювати в час карантину В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей 100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

Парасковію Дворянин переобрали керівником львівської обласної організації «Самопомочі»

У п’ятницю, 28 липня, під час зборів Львівської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» переобрали голову організації. 65 з 67 делегатів підтримали кандидатуру Парасковії Дворянин. Відтак, у наступні два роки вона продовжить координувати роботу «Самопомочі» на Львівщині, повідомила пре-служба політичної сили.

Голосуванню передував звіт голови організації за 2015-2017 роки. Парасковія Дворянин акцентувала увагу на динаміці розвитку обласної організації партії, її перемогах та викликах.

Після місцевих виборів 2015 року на Львівщині працюють п’ять міських голів, та 271 депутат у всіх міських, районних та обласній раді. Усі вони працюють в рамках 20 районних та дев’ять міських осередків «Самопомочі».

«Я дякую усім за тих два роки, які ми пропрацювали разом. Це було непросто, але ми досягли хороших результатів. У кожному з міст та районів Львівщини працюють потужні, свідомі депутати. Вони не сковані залежністю від олігархів, тому можуть і мають сміливість просувати потрібні для людей ініціативи. Разом ми втілюємо багато громадських проектів та власними силами закриваємо те, де не встигає влада. Попереду у нас ще багато роботи, і не менше загроз та спротиву. Вірю, що нам вистачить сили і наснаги справитися з цим, адже нас вибрали люди і вони в нас вірять», – сказала Парасковія Дворянин.

Нагадаємо, 5 квітня депутати Львівської облради проголосували за дострокове припинення повноважень першої заступниці голови ЛОР Парасковії Дворянин. Натомість першим заступником голови ЛОР призначили керівника фракції «Народний контроль» Андрія Білоуса.

У «Самопомочі» тоді заявили, що голосування про зняття з посади першого заступника голови Львівської облради Парасковії Дворянин та обрання на це місце Андрія Білоуса відбулося з порушенням закону «Про місцеве самоврядування», закону «Про доступ до публічної інформації», а також регламенту Львівської обласної ради.

https://zaxid.net

Leave a comment

Your email address will not be published.


*