Уряд розширив перелік магазинів, яким дозволено працювати в час карантину В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей 100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

Гроші на будівництво полігону дають, але міська рада і досі не використала ані гривні

Ситуація із міським смітником і далі гостра. Миколаївська міська рада не виконують жодних дій щодо будівництва полігону ТПВ, а, навпаки, погіршує ситуацію. У засобах масової інформації міські чиновники інформують про те,  що можна було б щось робити, але немає грошей.

Заступник міського голови Бачик Андрій у коментарі районній газеті зазначив, що для того. щоб збудувати полігон на сміттєзвалищі у міста немає коштів.

Ми б хотіли заперечити щодо цих слів, оскільки нещодавно відбулась зустріч громадських діячів із головою Львівської ОДА, де було доведено всі цифри, які можна буде отримати із області.

Так на Миколаїв, як повідомляли голови сміттєвих комісій району та міста, виділено суму із резервного фонду близько 1,5 млн. грн. Крім цього, за рахунок економії на вивезенні сміття Львівською ОДА, додатково 20 млн. грн. міста Львова буде скеровано в міські бюджети. Миколаїв із цих коштів може розраховувати на 590 тис. грн. Проте знов миколаївські міські чиновники починають хитрувати. Зі слів начальника департаменту ЖКГ Львівської ОДА Н. Романчука, пропозиції по використанню зекономлених коштів подавали самі міські ради. В цій ситуації, очільники міста Миколаєва, ні з ким не порадившись, подали невизначену пропозицію або на екскаватор або на сміттєвоз. Коли ж буде точно визначено – не зрозуміло.

Про подальший хід виділення та використання коштів видання “Глечик.Інфо” інформуватиме на сторінках газети. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*