Спільнота “Діємо Разом” передала для Миколаївської лікарні благодійну допомогу Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА За 120 тис. грн. на рік продано право оренди ставка в Миколаївському районі В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

«Сміття не возять» – це цілковита брехня. Але миколаївчани в це вірять

Рупор міського голови Миколаєва, комунальна газета «Миколаївські вісті», голосить жителям міста про порядок на смітнику та про те, що сміття зі Львова не возять.

Так ось. До редакції звернувся актив міста та окремі міські депутати щодо спростування цієї інформації.

9 листопада близько 23.00 по дорозі на міське сміттєзвалище було зафіксовано автомобіль (зі слів активу автомобіль був завантажений)  із зафіксованими номерними знаками (власник авто живе у Самборі), який попри завод Церезіт прямував на міське сміттєзвалище. Проте, побачивши за собою «хвіст» різко призупинився та простояв близько 10 хвилин. А потім, як ні чого не бувало, рушив виконувати доручення – вигрузити сміття. Цікаво, що «відмазок» типу «та це не ми возимо» інвестор уже не знайде, оскільки на смітнику його приватна охорона.

А уявіть собі, що на сміттєзвалище щоденно таких автомобілів заїжджатиме 12 штук для вивантаження сміття. Навіть у суботу та неділю. І ніхто, зауважуємо, ніхто з громадськості не зможе провести контролю за кількістю непотребу. Активіст з вулиці Зеленої в суботу вирішив навідатись на сміттєзвалище, щоб  побачити зміни, про які описують в газетах. Та приватна охорона нікого не впустила на територію міського сміттєзвалища. Отак, дорогі жителі міста все людське стає приватним. 

Окрім цього, ще один активіст розповів, що в час, коли відбувалось блокування завезення сміття з міста Львова (у липні цього року), десь о 1.00 ночі було помічено квадрокоптер, який кружляв над околицями сміттєзвалища з інфрачервоною камерою та вивідував чи немає «засідки» і чи можна заїжджати на смітник та вивантажувати сміття. Щоб не сфотографували та не зняли на камеру. Так, так… І такі технології застосовуються – інвестор же ж з Америки.

Як повідомили активісти, зазначені матеріали буде передано у правоохоронні органи для проведення розслідування.  

Leave a comment

Your email address will not be published.


*