Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Мешканці вулиці Підлісся в Миколаєві вимагають негайного ремонту дорожнього покриття

Нещодавно “Глечик.Інфо” уже публікувало допис мешканця вулиці Підлісся в місті Миколаєві Івана Марківа щодо критичної ситуації на цій вулиці.

На жаль ситуація не покращилась, а, навпаки, погіршилась. В моменти сильних опадів по вулиці просто не можливо пройти.

“Жителі будинків, які знаходяться з лівої сторони (як іти в сторону вулиці Шевченка) не можуть зайти до себе на подвір’я, оскільки тут велись земляні роботи по встановленню труб. Результат – земля осіла, утворились ями та болото. Ми звертаємось до депутатів та міської ради з проханням про допомогу в виділенні грейдера на нашу дорогу та підсипного матеріалу” – розповідає Іван Марків.  

Фото 1

Окрім цього, Миколаївська міська рада широко рекламувала в дописах “Миколаїв змінюється” ремонт дощової каналізації по місту. На фото 2 можна побачити як за кілька тижнів замулило вхід у дощову канаву на Підлісся. Весь пісок з верхніх вулиць стікає з дощовою водою сюди.

Фото 2

Результатом вимивання піску з верхніх вулиць стають ось такі новоутворені уми. (на фото 3 новоутворена ума на перехресті вулиць Київська та 400-річчя Миколаєва біля каналізаційного люку)

Фото 3

Миколаївська міська рада ще на початку 2017 року розробляла загальну схему відведення дощових вод по місту Миколаєву. Але, очевидно, що результату поки-що немає. 

Фото зроблено 25 листопада.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*