Уряд розширив перелік магазинів, яким дозволено працювати в час карантину В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей 100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

Яскравий приклад передноворічного неефективного використання бюджетних коштів в Миколаєві

Журналісти Глечик.Інфо неодноразово писали про вулицю Підлісся в місті Миколаєві та про жахливий стан дорожного покриття. Тепер до цього додалась ще одна проблема – дощова каналізація.

Ще на початку свої каденції міський голова А. Щебель широко розрекламовував громадськості план розвитку дощової каналізації в місті Миколаєві. Але коли прийшлось до виконання робіб – виявилось, що загального стратегічного плану відведення дощових вод в місті Миколаєві немає.

А апогеєм змін в дощовій каналізації став так званий проект капітальний ремонт системи ливневої каналізації по вул. Гагаріна (на ділянці від вул. Київська до вул. С.Бандери,3) в м. Миколаєві Львівської області), на який з обласного бюджету було виділено близько 590 тис. грн.

Звісно, Миколаївська міська рада та МКП “ЖКУ” взялись швидко освоювати дані кошти, бо ж “Миколаїв змінюється”. Прикро констатувати, та роботи по облаштуванню системи ливневої каналізації почались виконуватись неякісно. 

Так, 20 грудня, на своїй сторінці у соцмережах, депутат райради Паньків Володимир розмістив фото, як у мороз та снігопад будівельники виконують роботи, тобто нашвидкоруч освоюють 590 тис. грн.

І хоча до суперечки долучились професіонали-будівельники, які розповідали, що бетонувати можна і в -15 градусів, але результат таких зимових робіт став очевидним при потеплінні (на фото нижче).

 

Вода розмила неякісний бетон та почала текти, минаючи встановлені решітки. А так звана система каналізації чи в народі “рів”, “канава” почала знову обсипатись та руйнуватись (на головному фото).

 

 

1 Comment on Яскравий приклад передноворічного неефективного використання бюджетних коштів в Миколаєві

 1. Your comment is awaiting moderation.

  Здравствуйте товарищи!
  Наша фирма занимается свыше 10 лет изготовлением памятников из гранита в городе Минске.Основные направления и виды нашей деятельности:

  1)памятники из гранита

  2)изготовление памятников

  3)ограда на кладбище

  4)благоустройство могил

  5)благоустройство захоронений
  Всегда рады помочь Вам!С уважением, PRIME GRANIT
  http://www.52zuoye.com/home.php?mod=space&uid=395004
  http://www.sygk100.cn/home.php?mod=space&uid=1337227
  http://initialcloudflare.aadharcarduid.com/forum.aadharcarduid/memberlist.php?mode=viewprofile&u=80283
  http://ozassassin.hopto.org/member.php?u=172559
  http://forza.in.ua/member.php?47987-Zelenatfw

Leave a comment

Your email address will not be published.


*