Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Районні кущові огляди колективів, присвячених коляді, тривають…

Днями розпочато кущові огляди колективів народних домів Миколаївського району, які виконують колядки.

Звісно, що ближче до свята Стрітення, Миколаївський районний відділ культури планує провести Гала-концерт колективів-переможців в міському Палаці культури міста Миколаєва та визначити кращих. Керівництвом було запропоновано наступну схему – спочатку відбуваються кущові огляди в окремих народних домах району, як от в селі Гонятичі 20.01.2018 року чи в Рудниках 28.01.2018 року, а потім, за рейтингом працівники відділу культури, закріплені за кожним кущем, оберуть учасників Гала-концерту.

20.01.2018 року в Народному домі села Гонятичі свою коляду представив Народний хор “Ліра” села Дроговиж. Із шопкою, добрим словом та гучною колядою учасники хору порадували жителів села Гонятичі та інших конкурсантів з Новосілки-Опарської, Ричагова тощо.

До слова, в колектив народного хору вдало влились нові учасники – Роман Кулик, мама якого працювала у Дроговизькому садочку вихователькою та Олег Сагатий. (на фото на передньому плані із шопкою)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*