Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Миколаївська міська рада самоусувається від проблеми із сміттєзвалищем

23 січня 2018 року в приміщенні Львівського апеляційного адміністративного суду відбулось судове засідання за апеляційною скаргою депутата Миколаївської районної ради Паньківа Володимира на рішення Миколаївського районного суду Львівської області у справі за позовом ТзОВ «Інвестиційна фірма «Екотех» до Миколаївської міської ради щодо скасування рішення № №583 від 12.05.2017р. «Про скасування рішення виконавчого комітету №39 від 30.03.2017р.».

Пану Володимиру стали відомі цікаві факти розгляду цієї справи, особливо тоді, коли йому надали доступ для ознайомлення з матеріалами справи.

Виявляється 23.01.2018 року надіслано листа до Львівського апеляційного суду за підписом міського голови міста Миколаєва, де він просить суд розглядати дану апеляційну скаргу без участі Миколаївської міської ради Львівської області. Тобто самоусувається від участі в суді.

Другим пунктом, який депутат райради сприйняв неоднозначно, є те, що міський голова міста Миколаєва не визнає жодних громадських слухань, які проводились і на підставі яких було прийнято оскаржуване Екотехом рішення про скасування рішення Виконавчого комітету міськради. Хоча в самому рішенні чітко зазначено, що основою його прийняття стали громадські слухання.

І третя річ, яка уже розсмішила пана Володимира – це некомпетентність самого міського голови А. Щебеля. Для суду він вказав, що міське сміттєзвалище «як об’єкт перебуває на балансі Миколаївського комунального підприємства «ЖКУ». Проте в жодному бухгалтерському документі не зазначено ані балансову вартість сміттєзвалища, бо його фактично немає. МКП «ЖКУ» володіє державним актом на земельну ділянку та незавершеним проектом на будівництво полігону. А поняття «сміттєзвалище» в системі українського законодавства взагалі відсутнє.

Проте компанія «Екотех» пішла ще далі. Вона всілякими способами намагається затягнути апеляційний розгляд даної справи. Очевидно, шукає шляхи підходу до суддів, які розглядають апеляцію. Бо на суд 23 січня ніхто з представників фірми не з’явився. Присутні побачили хіба-що клопотання про відкладення розгляду, зважаючи на те, що Екотех не ознайомився з додатками до апеляційної скарги, а юрист фірми перебувала у іншому суді. Зважаючи на це, колегія суддів прийняла рішення перенести розгляд апеляційної скарги Паньківа В. на 6 лютого 2018 року о 9.40 год.

Тому, щоб суд законно розглянув усі доводи та не вставляв «палки у колеса», активісти просять усіх миколаївчан прибути  у зазначений час до Львівського апеляційного суду на вулиці Саксаганського 13, що у місті Львові та взяти участь у судовому засіданні.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*