Медицина Миколаївської громади недофінансована більше ніж на 17 млн. грн. Додаткові 200% премії меру Щебелю на “п’янку” Передвиборчі обіцянки, які виконуються не зважаючи на те, що не стали депутатами На Миколаївщині, внаслідок транспортної аварії, загинув неповнолітній хлопець Це якесь знущання над медиками! Працівникам психіатричної лікарні “Заклад” не виплачують зарплати, через що вони вкотре перекрили міжнародну трасу

Міському голові Миколаєва А. Щебелю від Миколаївської райради потрібні тільки гроші, а до іншого вимагає не пхати носа

Міського голову міста Миколаєва А. Щебеля, представника партії «Народний рух України», багато разів піймали на відвертій брехні. Проте завжди йому вдавалось викручуватись. Нема паперового факту – значить такого не було. Проте із Миколаївською районною радою вийшло зовсім по-іншому.

За повідомлення в соц. мережах, депутат Миколаївської районної ради В. І. Паньків подав апеляційну скаргу до Львівського адміністративного апеляційного суду на постанову Миколаївського райсуду щодо справи Екотеху проти Миколаївської міськради. Саме Екотех подав позов, в якому просив скасувати рішення міськради, прийняте на громадських слуханнях, щодо скасування рішення виконкому про надання дозволу на заключення договору з Екотехом і завезенням 120 тонн сміття на міське сміттєзвалище.

Проте, в судовому засіданні, головуючий суддя Заверуха О. Б. зачитав листа від Миколаївської міської ради (фото в додатку), де «чорним по білому було написано», що  Миколаївська районна рада не має нічого спільного з містом Миколаєвом: “Міське сміттєзвалище відноситься до комунальної власності територіальної громади міста Миколаїв, до якої районна рада та Паньків В. І., як депутат районної ради не має відношення”.

Юрист Екотеху, грунтуючись на листі міськради, дозволила собі висловитись, що районні депутати не є представниками територіальної громади міста Миколаєва. Як зауважує В. Паньків: «Вона, очевидно, не читала закону “Про статус депутатів місцевих рад”, де чітко вказано, що депутат сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради (далі – депутат місцевої ради) є представником інтересів територіальної громади села, селища, міста чи їх громад.

Як слід було чекати, жодна посадова особа Миколаївської міськради не з’явилась на судове засідання. Поклались на розсуд суду.

Окрім цього виявилось, що Екотех діє на земельній ділянці, згідно державного акту на праві користування, переданого МКП «ЖКУ». Нагадаємо, що зараз Екотех виконує незрозумілі роботи на території, яка межує із незавершеним полігоном ТПВ, який будував генпідрядник ТзОВ «А. Омега». То ж виникає питання: хто дурніший «А. Омега» чи «Екотех». Оскільки, що перша, що друга фірма користуються одним і тим самим актом на право користування земельною ділянкою. (Договір на будівництво полігону між  МКП «ЖКУ» та ТзОВ «А. Омега» за інсайдерською інформацією досі не розірвано) Проте виконують роботи на зовсім інших територія (сусідніх). Окрім цього, згідно актів виконаних робіт, які зафіксовані в МКП «ЖКУ» та оплачені коштами державного бюджету, все ж таки земельна ділянка, на яку є акт, має знаходитьсь там, де будувався полігон. Проте в судовому засіданні представники Екотеху заперечили цей факт, мотивуючи тим, що саме вони виконують роботи на правильній земельній ділянці.

Таким чином фірма Екотех могла захопити додаткових 4 га миколаївської землі і сміття можна буде сипати уже на 8 (восьми) гектарах. За інформацією депутата райради В. Паньківа, він подав заяву до Держгеокадастру для з’ясування зазначених обставин, проте відповіді досі немає.

Результат розгляду апеляційної скарги очевидний інтереси та права апелянта не зачеплено. Міська рада апеляційної скарги не подала. Отже, постанова Миколаївського райсуду набуває законної сили і рішення про скасування рішення Виконавчого комітету, прийняте на підставі «думки громади», скасовано.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*