Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Коли сивочолі мужчини опускають голову…

22 лютого відбулась сесія Миколаївської районної ради. Питань на порядку денному назбиралось багато, але, як звично, основними були фінансові рішення.
Розпочалась сесія із хвилини мовчання за загиблими Небесної сотні. Далі перейшли до депутатських запитів, звернень, де Зеновій Горінь розповів про проблеми з дорожнім покриттям, постачанням електроенергії в його окрузі, Іван Андрійчик про наведення порядку в системі перевезень учасників АТО та ремонту кімнат для переодягання в школах, Ігор Надольський про звернення до Верховної Ради України щодо висловлення невдоволення діям поляків (про засудження бандерівської ідеології), Володмир Паньків про безпеку на дорогах для дітей, які добираються до шкіл та питання земельної ділянки під сміттєзвалищем, а також Любов Сорочак про облаштування вбиралень у центрі міста Миколаєва.
Основним каменем спотикання на цій сесії виявилось рішення про розподіл бюджетних коштів. Тут голова Миколаївської районної ради Зубрицький Тарас проштовхував питання закупівлі мікроавтобуса за близько 800 тис. грн. для потреб райради та фактичну капітуляції і знецінення надбання по школі «Нива-2004», яка згідно цього рішення залишилась без фінансування, а також 500 тис. грн. для будівництва культурного центру в селі Березина.
Депутати Василь Созоник та Володимир Паньків в один голос закликали колег не виділяти кошти на закупівлю мікроавтобуса, а ці кошти спрямувати на харчування дітей із малозабезпечених сімей в школах, утепляння фасадів шкіл та закупівлю енергоощадних котлів. І, взагалі, голова райради з високої трибуни обіцяв жителям району рентгенапарат, але бачити відвідувачі лікарні можуть його лишень в інтернеті на картинці. І, в принципі, з реформою децентралізації в ближчому часі, Миколаївської районної ради не буде.
На жаль, у залі не знайшлось підтримки такої пропозиції. Обранці від Блоку Петра Порощенка, Укропу злились воєдино і дали необхідні голоси для проштовхування цього питання. А старші, сивочолі депутати, при голосування за мікроавтобус та інше неефективне виділення коштів, говорячи «ЗА», просто опускали очі додолу.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*