Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Здається, у мера Миколаєва А. Щебеля або короткочасна амнезія або параноїдальний психоз

Днями була скликано чергову сесію Миколаївської міської ради Львівської області. На порядок денний було винесено багать питань, проте найцікавіше трапилось ще до затвердження порядку денного.

Коли пролунула пропозиція депутата М. Галущака щодо включення питання, яке стосується діяльності міського сміттєзвалища та так званого інвестора, міський голова А. Щебель проігнорував цю пропозицію. Проте М. Галущак хлопець молодий та запальний, вимагав поставити на голосування включення цього питання у порядок денний сесії. Міський голова ж постійно та монотонно повторював. щоб депутат уважно читав регламент. При чому, жодного пояснення з вуст міського очільника не можливо було дочекатись.

І ось коли була оголошена перерва, в розмову втрутився депутат Миколаївської райради В. Паньків, який зачитав статтю регламенту міськради, де чітко написано, що проект рішення можна включити до порядку денного, якщо за це проголосувало 1/3 від складу депутатського корпусу. тобто 9 чоловік. Проте, якраз у цьому моменті була проявлена амнезія. Міський голова запитав у депутата райради (працював заступником Щебеля у 2015 році): “А хто ви такий, представтесь?”. На що зал виринув сміхом.


 

Далі було ще цікавіше. Очевидно, налякавшись нижчого та легшого хлопчину М. Галущака, мер викликав наряд поліції та попросив вивести депутата з приміщення. Тут поліціянти проявили смикалку та не виконали незаконних наказів міського голови. На той час мер себе уявив начальником поліції… Після пояснення, наряд відібрав заяви про порушення і поїхав. Депутати розійшлись, сесія не відбулась…

І все б було добре до моменту, коли настала 14.30 год. Того ж таки дня, у цій годині відбулось щось схоже на сесію. Проте на цьому зібранні уже не було ані М. Галущака, ані інших депутатів міськради, які заважали міському голові А.  Щебелю. Як потім розказали інші представники депутатського корпусу. що до них десь о 13.00 перетелефонували та попросили підійти на 14.30 до міськради на сесію. Коли зібралось “14 друзів Щебеля” (більшість депутатського корпусу), почали голосувати і приймати рішення.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*