Медицина Миколаївської громади недофінансована більше ніж на 17 млн. грн. Додаткові 200% премії меру Щебелю на “п’янку” Передвиборчі обіцянки, які виконуються не зважаючи на те, що не стали депутатами На Миколаївщині, внаслідок транспортної аварії, загинув неповнолітній хлопець Це якесь знущання над медиками! Працівникам психіатричної лікарні “Заклад” не виплачують зарплати, через що вони вкотре перекрили міжнародну трасу

Тільки за офіційними даними Грінера-Екотех за один місяць завезли на миколаївський смітник стільки сміття, скільки б Миколаївський район продукував цілий рік

У засобах масової інформації з’явилась доволі цікава відповідь директора МКП «ЖКУ» щодо кількості завезеного сміття фірмою Грінера на миколаївський смітник.

«Товариство з обмеженою відповідальністю «Грінера Україна» за запитуваний період завезло наступні обсяги твердих побутових відходів: у листопаді 2017 р. – 330,38 т.; у грудні 2017 р. – 1 590,06 т.; у січні 2018 р. – 3400 т.; у лютому 2018 р. – 2273,48 т.»

У проекті «Будівництва полігону ТПВ в урочищі «Гроби» в місті Миколаєві» проектантами чітко визначено потужність майбутнього полігону та кількість сміття, яку у рік продукує місто Миколаїв та частина району.

Ця цифра коливається в межах від 3000-3600 тонн в рік. При максимальній загальній проектній потужності полігону 86 000 тонн. Таким чином при збудованому полігоні Миколаїв міг би захоронювати своє сміття близько 30 років. І саме на цей час забути про проблему із сміттям. Проте міський голова А. Щебель дозволив укласти угоду про спільну діяльність між МКП «ЖКУ» та ТзОВ «Інвестиційна фірма «Екотех». Таким чином можливий об’єм захоронення відходів у кар’єрі піску скоротився у 12 разів. Тобто, якщо миколаївчани користувались б цим полігоном 30 років, то зараз його ресурс буде вичерпано за два з половиною роки.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*