Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Тільки за офіційними даними Грінера-Екотех за один місяць завезли на миколаївський смітник стільки сміття, скільки б Миколаївський район продукував цілий рік

У засобах масової інформації з’явилась доволі цікава відповідь директора МКП «ЖКУ» щодо кількості завезеного сміття фірмою Грінера на миколаївський смітник.

«Товариство з обмеженою відповідальністю «Грінера Україна» за запитуваний період завезло наступні обсяги твердих побутових відходів: у листопаді 2017 р. – 330,38 т.; у грудні 2017 р. – 1 590,06 т.; у січні 2018 р. – 3400 т.; у лютому 2018 р. – 2273,48 т.»

У проекті «Будівництва полігону ТПВ в урочищі «Гроби» в місті Миколаєві» проектантами чітко визначено потужність майбутнього полігону та кількість сміття, яку у рік продукує місто Миколаїв та частина району.

Ця цифра коливається в межах від 3000-3600 тонн в рік. При максимальній загальній проектній потужності полігону 86 000 тонн. Таким чином при збудованому полігоні Миколаїв міг би захоронювати своє сміття близько 30 років. І саме на цей час забути про проблему із сміттям. Проте міський голова А. Щебель дозволив укласти угоду про спільну діяльність між МКП «ЖКУ» та ТзОВ «Інвестиційна фірма «Екотех». Таким чином можливий об’єм захоронення відходів у кар’єрі піску скоротився у 12 разів. Тобто, якщо миколаївчани користувались б цим полігоном 30 років, то зараз його ресурс буде вичерпано за два з половиною роки.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*