Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Не плюй в криницю – тобі ще з неї воду пити

На фото справа можна побачити криницю одного з мешканців міста Миколаєва, який надав цю світлину редакції.
Він розповів, що поверхню води покрила плівка невідомого походження.
Окрім цього, згідно аналізу криничної води, зробленого приватно, таку воду взагалі заборонено пити не тільки людям, але й тваринам. Її можна використовувати лишень для технічних потреб, як от прання та миття тіла. Нітрати у воді перевищують в 5-7 разів. Окрім цього є бактеріологічне забруднення. Все це мешканець повязує із діяльністю сміттєзвалища неподалік будинку.
Згідно загальновідомих даних з підвищеним вмістом нітратів у питній воді пов’язані такі захворювання, як:

1) водно – нітратна метгемоглобінемія у немовлят, дітей молодших вікових груп і осіб дуже похилого віку;

2) утворення нітрозамінів, які мають мутагенну та канцерогенну дію і сприяють розвитку онкологічних захворювань.
На підставі проведених досліджень було виявлено прямий зв’язок між концентрацією нітратів у питній воді та захворюванням атрофічним гастритом і раком шлунка. Високу захворюваність на рак шлунка пов’язують зі значними концентраціями нітратів у питній воді – 90 мг/куб.дм і більше. Для профілактики негативного впливу нітратів на здоров’я людей, для запобігання виникнення водно – нітратної метгемоглобінемії і онкологічних захворювань необхідно, щоб концентрація нітратів у питній воді не перевищувала 50 мг/куб.дм, що відображено в державному стандарті на питну воду – ДСанПіН 2.2.4-171- 10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людини».

Leave a comment

Your email address will not be published.


*