Спільнота “Діємо Разом” передала для Миколаївської лікарні благодійну допомогу Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА За 120 тис. грн. на рік продано право оренди ставка в Миколаївському районі В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

Міський голова Миколаєва А. Щебель обміняв здоров’я дітей на розміщення асфального заводу

31 січня 2018 року ГУ Держпродспоживслужби надало позитивний висновок щодо дозволу на викиди (а відповідно й право на діяльність) новому асфальтному заводу ТзОВ «Алов», який з моменту відкриття, безуспішно намагався розпочати законну діяльність на території Миколаївського району.
Нагадаємо, що громадськість міста Миколаєва двічі збиралась на громадські слухання щодо діяльності цього заводу. Основним зауваженням було те, що в межах 1 км. захисної зони присутні садок та школа. Цих факторів не було враховано в документації щодо надання дозволу на викиди фірмі «Алов».
Але мер Миколаєва А. Щебель має успішний досвід ігнорування думки громади міста і вже 22 січня 2018 року пише листа в Держспоживслужбу (фото праворуч) про «відсутність претензій з боку мешканців громади до діяльності ПАТ «Миколаїв-Львівський комбінат будівельних конструкцій».
Таким чином офіційно узаконює порушення, висловлені на громадських слуханнях. Також нагадаємо, що головою громадських слухань щодо діяльності асфальтного заводу була Уляна Голубович-Одинак. Від міської ради був присутній екс-секретар Василь Підлужний. Як слушно зауважили користувачі інтернет-мереж, очевидно представникам заводу вдалось домовитись з активістами. Про це натякає і сам мер, розповідаючи про угоду соціального партнерства, де Алов бере на себе зобов’язання відремонтувати окремі дороги в місті.
Асфальтний завод викидає в атмосферу канцерогенні речовини (cancer – ракоутворюючі). І навіть, якщо їх концентрація в повітрі Миколаєва є в межах дозволених норм, то від цього вони не перестають бути канцерогенами. Особливий вплив ці речовини мають на дитячий організм.
Окрім цього, від діяльності асфальтного заводу, місто Миколаїв не отримуватиме жодного зиску, оскільки всі податки сплачуються до Розвадівської громади, де перші будинки розміщені за 1,5-2 км.
Зазначимо, що розпочаторозслідування кримінальної справи Департаментом захисту економіки ГУ Національної поліції у Львівській області за заявою ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини» щодо можливого розкрадання бюджетних коштів при здійсненні тендеру на ремонт автодороги державного значення Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш на 245,70 млн грн. Компанія «Алов-Буд» у 2017 році стала переможцем тендерних торгів на ремонт автодороги державного значення Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш на 245,70 млн грн, подала на торги неправдиві дані щодо можливості поставок асфальтобетону з із ПАТ «Миколаїв-Львівський КБК». Водночас, як вдалося з’ясувати активістам ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини» асфальтний завод у с. Розвадів, Миколаївського району, до лютого 2018 року не мав дозволу на викиди, та не зданий в експлуатацію, отже, не міг виготовляти асфальтобетонні суміші.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*