Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Зупинити завезення сміття не вдалось!Львівський непотріб і далі засипатимуть піском в Миколаївських Гробах!

Нещодавно відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із активістами міста Миколаєва щодо функціонування міського смітника та робіт, які проводить фірма «Екотех» на ньому.
Ця зустріч була обумовлена «криком душі» миколаївської громади, яка прибула на звіт голови Львівської ОДА ще перед Великоднем. Саме тоді Олег Синютка і пообіцяв прибути в Миколаїв.
Зустріч проходила в приміщенні Миколаївської районної ради. Розпочалась із презентації впорядкування смітника, яку проводив представник фірми «Екотех», депутат Львівської міської ради Іванців Роман. Яскраве відео вплинуло на Олега Синютку, який зауважив, що ситуація на смітнику змінилась в кращу сторону.
Далі питання почали ставити мешканці Миколаєва, бо представники Екотеху настирливо розповідали, що вони виконали всі умови договору про спільну діяльність в повній мірі і мають право завозити 120 тонн сміття в день. Але, як зауважували миколаївчани, мінімум три пункти цієї угоди не виконано, зокрема, онлайн відеоспостереження. Та Іванців Роман і далі наполягав, що все зроблено. На жаль, чітких відповідей у представників влади та фірми «Екотех» не знайшлось. Люди почали обурюватись, але голова ОДА одразу попросив миколаївчан сісти і не нагнітати ситуацію.
До слова попросився Володимир Паньків, який виступав від громадськості щодо виявлених порушень. А їх назбиралась величезна купа. Виявляється фірма «Екотех» здійснює свою діяльність без належних на це дозволів, без проекту рекультивації, який би мав бути погоджений громадськістю та з перевищенням граничних норм завезення сміття. Хочемо зазначити, що в залі були присутні активісти – прихильники завезення львівського сміття – Іван Максимович, Олег Держило, Мирослав Конечний та Микола Гнатів. І, як зауважив журналіст редакції, вони були невдоволені виступом Володимира Паньківа, спілкуючись між собою в дусі «Що він меле!» На жаль, ані ці активісти, ані міський голова А. Щебель не знайшли жодного аргументу в захист завезення сміття і всю зустріч просто мовчали.
Про найважливіше – екологію – говорив і голова сміттєвої комісії Зеновій Баранецький. Зокрема, забруднення підземних вод. Щодо цього аспекту фірма «Екотех» не зробила нічого. Так, вони просто засипали сміття піском і крапка. Ці слова тричі повторював пан Зеновій. Але, очевидно, обласна влада не хотіла цього чути.
Висновок зустрічі не потішив присутню громаду. Склалось враження, що миколаївчани мають подякувати міському голові А. Щебелю та владі області за те, що в міський бюджет надійдуть великі гроші (на момент зустрічі було оголошено, що до бюджету міста перераховано 7 млн. грн., але після уточнення із фінансовим управлінням – жодних грошей ще не перерахували-ред.)
Очільник області доручив створити комісію із чиновників (жодного місцевого активіста туди не включено) по перевірці документів «Екотеху»та встановити онлайн відео спостереження на смітнику, як це було прописано в договорі про спільну діяльність.
А сміття..?Сміття і далі возитимуть.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*