Медицина Миколаївської громади недофінансована більше ніж на 17 млн. грн. Додаткові 200% премії меру Щебелю на “п’янку” Передвиборчі обіцянки, які виконуються не зважаючи на те, що не стали депутатами На Миколаївщині, внаслідок транспортної аварії, загинув неповнолітній хлопець Це якесь знущання над медиками! Працівникам психіатричної лікарні “Заклад” не виплачують зарплати, через що вони вкотре перекрили міжнародну трасу

Депутати Миколаївської міської ради зібрались вирубувати ліс

На останню червневу сесію Миколаївської міської ради виносились дуже цікаві питання, про які жоден депутат з більшості міського голови навіть словом не обмовився, а місцева преса вирішила взагалі не загострювати на цьому увагу. А питання надзвичайно важливе, бо йдеться про ліс, площею 82 га.
Саме таку площу лісових насаджень намагались передати місцеві депутати до ДП «Стрийське лісове господарство». В той час, коли громади боряться за повернення лісу у розпорядження міських, сільських рад, а місцеві «лісові» активісти, які наближені до міського голови, показово знімають цілі фільми про збереження лісу (ред. йдеться про місцеву Самооборону, активістів І. Максимовича, М. Гнатіва, О. Держила та інших, які виступають проти рубок лісу), міська рада хотіла віддати ту частинку миколаївських легень, що ще залишилась. І, як не дивно, «лісові» активісти мовчать.
Тут мова йде про ліс, який розміщений у північно-східній частині Миколаєва, межує із селом Тростянець та знаходиться біля так званих «гаражів».
Важливим є те, що рішення депутати все ж таки не прийняли, оскільки знайшлось кілька місцевих обранців, які категорично виступили проти такого «подарунку» для ДП «Стрийське лісове господарство». Хоча голова земельної комісії С. Дроздов розказував депутатам про те, що це не ліс – це самосів, його потрібно зрізати. Уявіть собі – 82 га лісу вирубати!
Хоча свідомі депутати, що виявили цю аферу та не голосували за таке рішення, чітко розуміли, що подальша мова йтиме про повне вирубування дерев та продовження добування піску з боку с. Тростянець фірмою «Агробудсервіс».
Судячи із останніх новин, стає очевидним, що це рішення зумовлене тим, що громада села Тростянець відмовила цій фірмі у вирубуванні лісу, що розміщений на території села. Отже, розширення добування піску в бік Тростянця стало неможливим. Проте, коли інші громади протестують, то завжди є місто Миколаїв і чотирнадцятка міського голови А. Щебеля, яка, при необхідності, прийме потрібне рішення.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*