Медицина Миколаївської громади недофінансована більше ніж на 17 млн. грн. Додаткові 200% премії меру Щебелю на “п’янку” Передвиборчі обіцянки, які виконуються не зважаючи на те, що не стали депутатами На Миколаївщині, внаслідок транспортної аварії, загинув неповнолітній хлопець Це якесь знущання над медиками! Працівникам психіатричної лікарні “Заклад” не виплачують зарплати, через що вони вкотре перекрили міжнародну трасу

Депутати Миколаївської міської ради Львівської області подали до суду щодо питання завезення сміття

Депутати Миколаївської міської ради Баранецький Андрій, Галущак Михайло та Ткач Богдан подали позов до Львівського окружного суду щодо скасування рішення Виконавчого комітету Миколаївської міської ради, яким було надано дозвіл Миколаївському комунальному підприємству укласти угоду з ТзОВ “Інвестиційна фірма “Екотех”про завезення 120 тонн сміття на добу зі Львова.

Ще у липні 2018 року депутати подали вищезгаданий позов. Проте ухвалу про відкриття судового провадження суд прийняв у серпні та призначив підготовче засідання на 4 жовтня 2018 року о 16.00 в приміщенні Львівського окружного суду.

У червні на громадських слуханнях громада міста Миколаєва уповноважила трьох депутатів на представництво інтересів громади в суді щодо питання сміття. Першочергово було написано позовну заяву та заяву про поновлення строку розгляду, оскільки рішення Виконавчого комітету № 39 було прийнято ще 30 березня 2017 року. А строк оскарження таких рішень – 6 місяців.

Саме це рішення дозволило укласти кабальний договір про спільну діяльність між міським комунальним підприємством та ТЗОВ “Інвестиційна фірма “Екотех”, де було надано дозвіл на завезення 120 тонн сміття з поза меж міста Миколаєва та району, а також фактично передано земельну ділянку даній фірмі.

На думку депутатів, Виконавчий комітет Миколаївської міської ради суттєво перевищив та порушив норми чинного законодавства.

А. Баранецький: “По сьогодні мер міста А. Щебель не хоче визнавати, що зробив помилку і перевищив повноваження Виконавчого комітету. Навіть у відзиві (цей документ подає відповідач – в даному випадку міська рада – щодо непогодження з доводами у позовній заяві), підписаним головою, і далі все розписано в яскравих тонах. А Виконком та міський голова просто віртуози в українському законодавстві, бо і далі форсують думку, що все зробили правильно”.

Чи вдасться трьом депутатам протистояти і так непередбачуваній судовій системі України побачимо вже 4 жовтня.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*