Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Не сесія, а посміховисько!

Вже стало традицією те, що кожна чергова сесія Миколаївської міськради проходить з фурором, який влаштовують активісти.
Черговий раз поспіль вони прийшли 26 вересня у кабінет міського голови, щоб заслухати звіт керівника МКП «ЖКУ» щодо роботи сміттєзвалища та завезення сміття.
Вчергове добре «попрацювали» міський голова А. Щебель та секретар ради І. Кобрин (до речі є сестрою начальника МКП «ЖКУ» В. Леськіва). Вони вирішили, що питання сміття не є нагальним для депутатів і рішення по ньому не потрібно приймати. Тому віднесли його розгляд у «Різне». Як зазначив присутній на сесії депутат райради В. Паньків, керівництво ради вкотре маніпулює поняттями, оскільки в «Різному» рішення рада не приймає, а, отже, не має змоги оцінити роботу директора МКП «ЖКУ» В. Леськіва.
Хоча депутат Б. Ткач настоював на першочерговому розгляді цього питання, пан Щебель знаходив різного роду причини, щоб тільки не включити його в порядок денний. Основним було те, що директор МКП «ЖКУ» має прийти о 13.00 для виступу. Зараз він відсутній в міській раді. І тут знову обманув депутатів, бо пан В. Леськів уже перебував в кабінеті заступника міського голови. Після тиску з боку громади все ж заслухати звіт, міський голова оголосив перерву і різко вибіг у вищезгаданий кабінет. Як слід було очікувати, після продовження сесії директора МКП «ЖКУ» як вітром здуло. Для жителів міста дивною виявилась позиція присутніх депутатів, зокрема, О. Старовецького та М. Лучечка, які сумнівались у тому, що їхній колега депутат Ткач Б. у своєму зверненні дійсно просив включити дане питання до порядку денного. Для цього хлопці взяли це звернення, щоб впевнитись у дійсності написання такого прохання. І коли мер все ж таки поставив на голосування пропозицію про включення в порядок денний питання звіту керівника, то піднялось всього 5 рук: Ткач Б., Корецький М., Баранецький А., Галущак М. та Ярошевський А. Із 6-ти необхідних депутатів – тільки 5-теро висловили підтримку.
На знак протесту 4-ро депутатів, які виступають проти сміття покинули залу засідання. До такого ходу був готовий мер А. Щебель, який послав гінця – депутата В. Потурая, щоб привезти двох депутаток – Держило О. та Сторонську С. Той справився з завданням на відмінно.Прикрим лишень стали думки депутатки Держило О., яка ще не зайшовши на поріг міськради, говорила активістам, щоб звертались у Верховну Раду. А пані Сторонська С., до речі вчитель за професією, дозволила собі вигукнути в бік активістів – «нероби».
Мерівська більшість взялась до роботи і проголосувала все, що потрібно.
Скажемо одне, що більшість депутатського корпусу, прогнозовано, не знайшла в собі сил добратись до «Різного» і, проголосувавши за питання порядку денного, покинула засідання. А свій звіт керівник МКП «ЖКУ» проводив перед напівспорожнілим кабінетом міського голови.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*