Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

2 листопада відбудеться чергове підготовче засідання у Львіському окружному суду щодо справи по сміттю в Миколаєві

4 жовтня, у Львівському адміністративному суді відбулось підготовче засідання за позовом трьох депутатів Миколаївської міської ради (Богдана Ткача, Андрія Баранецького та Михайла Галущака) про скасування рішення виконкому стосовно укладення договору із сміттєвою фірмою “Екотех” (“Грінера”).
Депутатів приїхали підтримати активісти та небайдужі мешканці міста Миколаєва. Спочатку суд заслухав думку депутатів та Виконавчого комітету міськради, який представляв житель Львова, голова Виконкому Юрій Шпак. Вже на початку своєї промови він визнав, що Екотех не виконав всіх умов договору, проте старається…


Коло слово дійшло до третьої сторони – Екотеху, то після запитання судді чим саме займається компанія, представники Екотеху нічого сказати не змогли. Зате за них усе розповів Ю. Шпак.
Суд вирішив, що оскільки оскаржуване рішення носить назву «Про розгляд звернення МКП «ЖКУ», то слід залучити його до розгляду справи і призначив наступне засідання на 2 листопада о 15.00 год. активісти закликають прийти та підтримати депутатів у цій нелегкій роботі.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*