Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Бюджетні кошти проїдаємо, а розвитку навіть не видно

З такою думкою в голові вийшли журналісти газети «Глечик.Інфо» із зали Миколаївської районної ради. Відбулась чергова сесія на якій затвердили бюджет району.

Традиційно, доповідала про планові доходи та витрати бюджету начальник фінансового управління Зоряна Москалюк. Децентралізація вплинула на доходи районного бюджету. І основним джерелом доходу до районної казни став податок з доходів фізичних осіб, який нараховується на заробітну плату. Заплановано зібрати його у сумі близько 60 млн. грн. Решта дрібні доходи та великі суми дотацій із державного бюджету на медицину, освіту, соціальні виплати тощо.

Не обійшлось без депутатських запитань до доповідачки та безпосередньо голови районної рали Тараса Зубрицького. Депутатів цікавили витрати, які планувались на програму проводового мовлення та на саме функціонування апарату райради.

Як виявилось – голова райради та окремі його радники вирішили «під шумок» створити в районі інтернет телебачення, стартова вартість якого була більше аніж пів мільйона. Як пояснив сам пан Зубрицький – грядуть президентські вибори – будемо заробляти. Окремі районні обранці не погоджувались з таким безглуздим витрачанням бюджетних коштів. «Хіба у нас немає на що витратити пів мільйона?» – обурювався Василь Созоник – «Чи в районі всі школи утеплено? – Ні!».

Але більшість депутатського корпусу при голосуванні за таке марнотратство навіть бровою не моргнули. Така ж ситуація була при голосуванні за витрати на функціонування райради, де сума сягнула більше 4,4 млн. грн.

«Нечемних» депутатів голова райради та його радниця І. Мелешко-Пляцок вирішили залякати тим, що вони будуть знімати на відео усі засідання сесії райради та розміщати їх в інтернет мережі. Особливу увагу акцентували на депутатах В. Созонику та В. Паньківу. На захист голови райради Т. Зубрицького та пані Ірини став голова Миколаївської Самооборони Л. Заболотний, який навздогін депутатам кричав, що відео сесії побачать всі , бо апаратуру, якою ведеться відеозйомка він купив за власні гроші. Вищевказані депутати подякували пану Любомиру за його громадську позицію, але вкотре наголошували, що не варто робити бізнес за бюджетні кошти.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*