Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Хвали мене мій язичку…

Учора, 29 січня в приміщення Палацу культури, відбулось обговорення щодо подальшого розвитку Миколаївського району та міста Миколаєва.

Ці обговорення було ініційовано Миколаївською районною державною адміністрацією. Розпочалось усе з виступів голови РДА А. Коса та міського голови Миколаєва А. Щебеля. З їхніх доповідей стало зрозуміло, що в районі все нормально і жодних проблем немає. Рухається Миколаївщина у правильному напрямку, бо й дороги і тротуари бруком встеляють. Ідеальна картина ідеального району.

І все б було добре. Але і до доріг і до ситуації в районі було багато запитань. Перш за все мова пішла про дорогу до району Ксєндже в місті Миколаєві, яку міська влада вже 4 роки збирається зробити і все марно. Тепер чергову обіцянку взяти під особистий контроль вирішення даного питання дав голова РДА.

Екс мер Миколаєва Адамчук М. ставив питання щодо проблем із сміттєзвалищем та накопичення великої кількості сміття. Міський голова нічого путнього не відповів. А ось представник обласної адміністрації сказав, що без обговорення з людьми нічого вчиняти не будуть та додаткової ділянки не нікому не виділять. Проте Миколаїв вже має гіркий досвід того, що і без згоди людей міськрада дозволила завозити сміття.

Цікавим є те, що доповідачі оминули проблему реалізації в районі реформи децентралізації, або об’єднання громад. Мер Миколаєва лишень обмовився, що це складне питання. 

“Пригадую, коли тільки почалась реалізовуватись реформа децентралізації, між громадами Миколаєва та Дроговижа розпочалось обговорення створення ОТГ. Але, прийшовши в кабінет міського голови А. Щебеля з цією ідеєю і заходами щодо її реалізації, актив наштовхнувся на банальне небажання мера будь з ким об’єднуватись. Перше, що прийшло на думку Андрію Щебелю – це підрахувати скільки днів він ще буде мером, якщо запустити в хід об’єднання. Очевидно підраховані терміни не припали до душі міському голові, бо децентралізація в районі була пригальмована, а з сміттєвою проблемою взагалі зупинена” – ділиться Микола Адамчук.

На цьому обговоренні, в основному, були присутні працівники бюджетної сфери, бо розпочалось воно о 16.00 год. Це той час, коли у більшої активної частини Миколаєва ще триває робочий день. Можливо таке обговорення і потрібно було владі?

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*