Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

І знову очікуємо здорожчання води у Миколаєві

Такі висновки можна зробити із повідомлення Львіводоканалу щодо росту тарифів на водопостачання. А так, як Миколаїв купляє воду у цієї організації, то слід очікувати підняття ціни на воду і у нашому місті.

На засіданні НКРЕКП 29.01.2019 року відбулось обговорення проекту постанов НКРЕКП “Про внесення змін до постанови від 16 червня 2016 року № 1141” щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

Діючі тарифи та скорегований тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (вказані з ПДВ)

Категорії споживачів/

Споживачі, які не є суб’єктами господарювання у сфері водопостачання та водовідведення

Споживачі – ліцензіати з централізованого водопостачання та водовідведення

Споживачі, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого постачання холодної води та водовідведення

Тариф

Централізоване водопостачання

Діючий тариф

8,57

3,95

9,37

Скорегований тариф

9,52

4,21

10,32

Рівень зростання, %

11,08%

6,58%

10,14%

 
 

 

Підняття ціни Львівводоканал обгрунтовує ростом витрат на оплату праці, зміною  вартості електроенергії та інших витрат. Таким чином підняття ціни 1 м3 води очікується в межах 7 % для Миколаївводоканалу із 3,95 грн. до 4,21 грн.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*