У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва Миколаївщина поставила антирекорд в захворюванні COVID-19 “Нуль” на мікропроекти Карантин на Львівщині продовжили до 12 червня

Сміттєві баталії в Миколаєві і далі продовжуються

За інформацією активістів, які боряться в судових інстанціях за визнання сміттєвого рішення Виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 30 березня 2017 року незаконним і його скасування, нещодавно відбувся розгляд апеляційної скарги депутатів Баранецького А. та Галущака М.
Нагадаємо, що суд першої інстанції закрив справу, бо вважав, що Виконавчий комітет виправив свою помилку, прийнявши рішення №123 від 29 листопада 2018 року, яким було розірвано договірні відносини з ТОВ «Інвестиційна фірма «Екотех» і сміття припинили возити.

Звісно, активісти з цим не погодились і подали апеляційну скаргу.  Аргументували свою незгоду тим, що припинення дії рішення передбачає те, що, починаючи з 30.03.2017 року – дати набрання чинності рішення Виконавчого комітету Миколаївської міської ради №39 «Про розгляд звернення МКП «Житлово-комунальне управління» і до 29.11.2018 року – дати так званого припинення дії вищевказаного рішення, – воно діяло та мало законну силу. І на підставі нього було укладено договір про спільну діяльність від 10.04.2017 року.

Ось до таких хитрощей вдався миколаївський Виконавчий комітет.на чолі з Юрієм Шпаком та мером Андрієм Щебелем. Таке враження, що вказані посадові особи міськради шукали хоч якогось виходу із ситуації, що склалась. Проте переконати суд, що права миколаївчан відновлено їм не вдалось, бо ж сотні тисяч тонн львівського сміття нікуди не зникли. Вони і досі знаходяться на миколаївському сміттєзвалищі.

Більше того, активісти зазначали, що рішення Виконкому про припинення дії рішення №30 від 30 березня 2017 року є незаконним, оскільки Виконком не наділений правом зупиняти, скасовувати свої рішення. Це повноваження депутатів або суду. І тут знову львівський пан Шпак Ю. та Щебель А. разом із Екотехом приготували для миколаївчан чергову можливу аферу. Полягає вона в тому, що тільки шум навколо сміттєзвалища стихне, фірма Екотех може сміло подати до суду на неправомірне рішення Виконкому №123, яким було припинено договірні відносини між нашим ЖЕКом та інвестором, чим позбавлено другого можливості завозити 120 тонн сміття в день. Такий прицендент Миколаїв вже мав. В нашому районному суді у 2017 році було скасовано рішення депутатів міськради, яким скасували рішення Виконкому від 30.03.2017 року за позовом ТОВ «Інвестиційна фірма «Екотех». Тоді міськрада, як відповідач у справі, погодилась зі всіма доводами Екотеху та не стала на захист прийнятого міським обранцями рішення.
Отже, за рішенням апеляційного суду справу повернули на повторний розгляд до Львівського окружного адміністративного суду. З дня на день має бути призначено дату розгляду справи. Активісти закликають усіх бажаючих приєднатись до них в суді і побачити на власні очі весь цинізм міської влади.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*