Уряд розширив перелік магазинів, яким дозволено працювати в час карантину В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей 100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

«Краєвиди» біля сміттєзвалища

Новий рік давно уже минув, проте прикрашені дерева поліетиленом та іншим непотребом і досі красуються дорогою на Волю біля міського сміттєзвалища.
Чого так сталось? Відповідь знаходимо на сайті Миколаївської міської ради Львівської області.
МКП «ЖКУ» збирається коригувати тариф на збирання та захоронення сміття.

Причина – діючий тариф на вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів, встановлений та відкоригований рішеннями виконавчого комітету Миколаївської міської ради за № 10 від 12.02.2019 року не відшкодовує в повному обсязі витрати підприємства, тому виникла необхідність розрахунку нового тарифу на розміщення та захоронення твердих побутових відходів.

Так, зросла вартість пересипочного матеріалу, збільшився розмір мінімальної заробітної плати та відрахування на заробітну плату, зросла вартість послуг підрядних організацій.

Стає очевидним, що ПАФ «Дністер» припинив допомогу Миколаєву. Бо ж пересипочний матеріал, який використовувався інвестором ТОВ «Інвестиційна фірма «Екотех» здебільшого завозили з піщаного кар’єру.
І знову миколаївський ЖЕК хоче всілякими способами саботувати роботу на міському смітнику, засипаючи все непотребом.

Пізніше знову настане потреба шукати «спасителя-інвестора», бо самі не можемо дати ради.
На будь якій закордонній фірмі таких господарів-директорів вже б давно вигнали. Але це ж Миколаїв. Як можна вигнати з роботи диретора МКП «ЖКУ», який є братом секретаря Миколаївської міської ради І. Кобрин?

Міська рада «зам’яла» проблему із сміттям і більше про це згадувати не хоче. Додаткових грошей на приведення сміттєзвалища до нормативів полігону, проведення першочергових робіт по недопущенню потрапляння інфільтрату у підземні води, немає виділено. Напевно, якось буде.
Пригадується, як колись в дитинстві, при щойно розбитому коліні, мама казала: «Подуй на рану – само пройде».

Тут десь те саме. Дощик покропить та й інфільтрати пропадуть. Ось тільки період зникнення цих інфільтратів сотні років. Але ніяк не декілька хвилин, як при подряпаному коліні.
Доки миколаївчани терпітимуть таке ставлення – ще досі не зрозуміло. Але за вивезення та захоронення сміття потрібно буде платити дорожче: для жителів багатоповерхівок – 29,93 грн., для приватного сектору – 32,23 грн за людину.
В. М.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*