Виділення коштів на соціально-економічний розвиток міст заблоковано Кар’єр “під печерами” може бути дозволений судом Другий крок щодо збереження печер зроблено «Не зважають ні на що і кроплять поля…» Народний рух України голосує «по блату»

Дроговиж сказав «Ні» розміщенню кар’єру

26 березня у Дроговижі відбулась позачергова сесія, де розглядалось питання розміщення піщаного кар’єру на ділянці «Дроговизька».
Звісно, депутати розглядали лист від Держгеонадр України, Миколаївської райради та прийняли рішення щодо відмови бізнесменам у наданні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення. Під впливом громадськості, в рішення також включили пропозицію до Миколаївської райради паспортизувати історичну пам’ятку та створити ландшафтно-культурний заповідник. Також обранці підтримали звернення до власників ділянок утриматись від земляних робіт на територіях, де розміщені Миколаївські фортифікаційні споруди. Бо невідомі вандали напередодні уже «попрацювали» та завалили зрізаними деревами вхід у «печери».
Рішення Дроговизької сільської ради – це приклад того, як влада змушена реагувати на думку жителів Дроговижа. Бо спочатку сільські обранці взагалі забули, що були проведені громадські слухання. Проте люди про це нагадали. І ось, якби так реагувала вся влада, то б, напевно, проблем було менше (мова йде про Миколаївську міську раду та завезення сміття).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*