Уряд розширив перелік магазинів, яким дозволено працювати в час карантину В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей 100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

Мер Андрій Щебель «подякував» депутату Мирославу Конечному за дороги

Мабуть, не один мешканець міста Миколаєва, в’їжджаючи на своєму авто в наповнену весною рідну місцину з боку Львова, зауважив як зруйнувалось недавно відремонтоване асфальтне покриття по вулиці Львівській.
Також можна помітити, що це не єдина вулиця, покриття якої після ремонту не витримало навіть пів року.Таку ж картину можна спостерігати на вулицях Чайковського, Мазепи, В. Великого. А повязує усі ці вулиці один підрядник – ФОП Конечний О. М. Це те прізвище, яке фігурує у актах виконаних робіт.
Гадаємо, що для миколаївчан ми не відкриємо секрету, що Конечний Олег (підприємець), що так жваво ремонтує дороги по Миколаєву є сином депутата Миколаївської міської ради, а, заодно, й голови бюджетної комісії, Конечного Мирослава.

Та й багато жителів міста неодноразово бачили Конечного старшого у спецодязі з лопатою біля диво-машини, яка і латає миколаївські дороги.

Метод ремонту доріг полягає у вторинній переробці фрезерованого асфальту за допомогою так званого рециклера. Тобто, старий асфальт знімають, змішують, підігрівають і кладуть на старе місце.
Але, вочевидь, цей метод не прижився в Миколаєві.

Зауважимо, що ФОП Конечний О. М. у 2018 році освоїв близько 850 000 грн. Поточні ремонти вулиць Шашкевича – 101 780 грн., Мазепи – 148 000 грн., Чайковського – 48 991 грн., Тарнавського – 83 557 грн., В.Великого – 176400 грн., та капітальний ремонт вулиці Львівська на загальну суму 293 340 грн.

І якщо термін гарантійного обслуговування по поточному ремонту може сягати 1 рік, то при капітальному він зростає до 10 років. Хоча це не про Миколаїв. Тут гарантія по капіталці також 1 рік.

Хто ж виправлятиме допущені помилки підприємця поки не відомо. А головне хто платитиме за це.
фото з загальнодоступних джерел (мережа facebook)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*