Другий крок щодо збереження печер зроблено «Не зважають ні на що і кроплять поля…» Народний рух України голосує «по блату» 13 червня чергова сесія Миколаївської районної ради 11 червня чергове засідання суду щодо сміття

Мер Андрій Щебель «подякував» депутату Мирославу Конечному за дороги

Мабуть, не один мешканець міста Миколаєва, в’їжджаючи на своєму авто в наповнену весною рідну місцину з боку Львова, зауважив як зруйнувалось недавно відремонтоване асфальтне покриття по вулиці Львівській.
Також можна помітити, що це не єдина вулиця, покриття якої після ремонту не витримало навіть пів року.Таку ж картину можна спостерігати на вулицях Чайковського, Мазепи, В. Великого. А повязує усі ці вулиці один підрядник – ФОП Конечний О. М. Це те прізвище, яке фігурує у актах виконаних робіт.
Гадаємо, що для миколаївчан ми не відкриємо секрету, що Конечний Олег (підприємець), що так жваво ремонтує дороги по Миколаєву є сином депутата Миколаївської міської ради, а, заодно, й голови бюджетної комісії, Конечного Мирослава.

Та й багато жителів міста неодноразово бачили Конечного старшого у спецодязі з лопатою біля диво-машини, яка і латає миколаївські дороги.

Метод ремонту доріг полягає у вторинній переробці фрезерованого асфальту за допомогою так званого рециклера. Тобто, старий асфальт знімають, змішують, підігрівають і кладуть на старе місце.
Але, вочевидь, цей метод не прижився в Миколаєві.

Зауважимо, що ФОП Конечний О. М. у 2018 році освоїв близько 850 000 грн. Поточні ремонти вулиць Шашкевича – 101 780 грн., Мазепи – 148 000 грн., Чайковського – 48 991 грн., Тарнавського – 83 557 грн., В.Великого – 176400 грн., та капітальний ремонт вулиці Львівська на загальну суму 293 340 грн.

І якщо термін гарантійного обслуговування по поточному ремонту може сягати 1 рік, то при капітальному він зростає до 10 років. Хоча це не про Миколаїв. Тут гарантія по капіталці також 1 рік.

Хто ж виправлятиме допущені помилки підприємця поки не відомо. А головне хто платитиме за це.
фото з загальнодоступних джерел (мережа facebook)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*