Територіальна виборча комісія скликає першу сесію Миколаївської міської ради Миколаїв потрапив у “червону” зону. Що змінилось? Виховуймо патріота в собі! Миколаївській громаді потрібен свій прозорий Статут Господарник в боргах

Перший крок щодо відмови у створенні кар’єру піску в урочищі “Дроговизьке” зроблено

Днями депутат Миколаївської районної ради В. Паньків опублікував в соц. мережах два доволі цікаві листи-відповіді щодо надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення ТОВ “Торгівельно-промислова компанія “Західінвест-партнери”.

Згідно з цими відповідями Держгеонадра відмовили юридичній компанії ТОВ “Торгівельно-промислова компанія “Західінвест-партнери” у наданні спеціального дозволу на користування надрами і повернули документи назад, покликаючись на статтю 19 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами.

У своїх зверненнях мешканці Миколаєва та села Дроговиж писали, що відбувається порушення ст. 10 та 59 Кодексу України “Про надра”. На відміну від окремої групи, яка виключно збурювала громадян (розповідала про уявні терористичні акти), проте не надавала жодного інструменту вирішення проблеми, самі мешканці надали фахове юридичне обгрунтування неможливості надання цього спецдозволу. І як бачимо це принесло свої плоди.

Єдине, що залишилось відмінити чи анулювати, це наказ Держгеонадр України від 21.02.2019 року, яким ділянку “Дроговизька” було включено в перелік ділянок під кар’єр. 

Звернення щодо цього,  в середині червня, намагатимуться прийняти депутати Миколаївської районної ради. 

З розмови  з депутатом В. Паньківом, даний проект рішення ним подано і зареєстровано в раді.
Leave a comment

Your email address will not be published.


*