Виховуймо патріота в собі! Миколаївській громаді потрібен свій прозорий Статут Господарник в боргах Нас дурять, а ми в це віримо! «Коли до мене звертаються – завжди допомагаю» – Володимир Паньків

11 червня чергове засідання суду щодо сміття

11 червня о 10.00 год. відбудеться чергове засідання Львівського окружного суду в справі за позовом депутатів Миколаївської міськради до Виконавчого комітету щодо скасування сміттєвого рішення, згідно з яким було укладено договір про спільну діяльність мі МКП “ЖКУ” та ТОВ “Інвестиційна фірма “Екотех”.

На попередньому засіданні, яке відбулось в травні 2019 року, міська рада та сам Юрій Шпак знову вдались до хитрощів. Вони полягали в тому, що, згідно Кодексу адміністративного судочинства, відповідач-Виконком має право подати свій відзив на позовну заяву до суду, але з доказами того, що його надіслано також усім сторонам по справі. Так ось, відзив з’являється в судовому засіданні в день самого засідання. Юрій Шпак з посмішкою надає суду докази того, що перед вихідними (у п’ятницю, бо засідання відбувалось у вівторок), міськрада надіслала депутатам листа з відзивом поштою. Це за чотири дні до суду, включно з двома вихідними. 

Депутати ж в очі не бачили цього відзиву і попросили суддю відкласти  засідання для того, щоб ознайомитись із самим текстом відзиву. Бо ж суд досліджує усі надані письмові докази. На думку депутатів Баранецького А. та Ткача Б., це чергове затягування часу зі сторони міськради. Більше того, як зазначено у відзиві, підписаного міським головою А. Щебелем, посадові особи ради і далі вважають, що жодних інтересів громади та самих депутатів не зачеплено, договір розірвано, справу треба закривати.

Проте ніхто з цих шановних посадовців не вказує, що завезене львівське сміття ніхто не забрав. Плоди діяльності міськради та Екотеху і досі знаходяться в кар’єрі піску. Лежать під шаром грунту і забруднюють навколишнє середовище.

Тому актив запрошує всіх 11 червня о 10.00 год. в Львівський окружний адмінсуд для підтримки та участі у справі.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*