Медицина Миколаївської громади недофінансована більше ніж на 17 млн. грн. Додаткові 200% премії меру Щебелю на “п’янку” Передвиборчі обіцянки, які виконуються не зважаючи на те, що не стали депутатами На Миколаївщині, внаслідок транспортної аварії, загинув неповнолітній хлопець Це якесь знущання над медиками! Працівникам психіатричної лікарні “Заклад” не виплачують зарплати, через що вони вкотре перекрили міжнародну трасу

11 червня чергове засідання суду щодо сміття

11 червня о 10.00 год. відбудеться чергове засідання Львівського окружного суду в справі за позовом депутатів Миколаївської міськради до Виконавчого комітету щодо скасування сміттєвого рішення, згідно з яким було укладено договір про спільну діяльність мі МКП “ЖКУ” та ТОВ “Інвестиційна фірма “Екотех”.

На попередньому засіданні, яке відбулось в травні 2019 року, міська рада та сам Юрій Шпак знову вдались до хитрощів. Вони полягали в тому, що, згідно Кодексу адміністративного судочинства, відповідач-Виконком має право подати свій відзив на позовну заяву до суду, але з доказами того, що його надіслано також усім сторонам по справі. Так ось, відзив з’являється в судовому засіданні в день самого засідання. Юрій Шпак з посмішкою надає суду докази того, що перед вихідними (у п’ятницю, бо засідання відбувалось у вівторок), міськрада надіслала депутатам листа з відзивом поштою. Це за чотири дні до суду, включно з двома вихідними. 

Депутати ж в очі не бачили цього відзиву і попросили суддю відкласти  засідання для того, щоб ознайомитись із самим текстом відзиву. Бо ж суд досліджує усі надані письмові докази. На думку депутатів Баранецького А. та Ткача Б., це чергове затягування часу зі сторони міськради. Більше того, як зазначено у відзиві, підписаного міським головою А. Щебелем, посадові особи ради і далі вважають, що жодних інтересів громади та самих депутатів не зачеплено, договір розірвано, справу треба закривати.

Проте ніхто з цих шановних посадовців не вказує, що завезене львівське сміття ніхто не забрав. Плоди діяльності міськради та Екотеху і досі знаходяться в кар’єрі піску. Лежать під шаром грунту і забруднюють навколишнє середовище.

Тому актив запрошує всіх 11 червня о 10.00 год. в Львівський окружний адмінсуд для підтримки та участі у справі.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*