Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

13 червня чергова сесія Миколаївської районної ради

О 10.00 год. в приміщенні Миколаївської районної ради заплановано проведення чергової сесії, на яку запрошуються всі охочі.

На порядок денний виноситься 10 питань та різне. 

Перелік питань порядку денного:

  1. Про внесення змін до показників районного бюджету Миколаївського району на 2019 рік.
  2. Про затвердження програми «Покращення матеріально-технічного стану об’єктів спільного користування, розвиток інфраструктури населених пунктів та розширення мережі дитячих дошкільних установ за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів на 2019-2020 роки».
  3. Заслуховування інформації начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо механізму надання житлових субсидій у готівковій та безготівковій грошових формах.
  4. Про встановлення пільгової орендної плати громадській організації «Миколаївське товариство мисливців та рибалок».
  5. Про надання одноразових грошових допомог.
  6. Про внесення змін до договору про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Миколаївського району Львівської області на праві оперативного управління.
  7. Про внесення доповнень до переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, яке в 2019 році може бути надано в оренду.
  8. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі с. Черниця Розвадівської сільської ради.
  9. Про звернення до Державної служби геології та надр України щодо вилучення ділянки «Дроговизька» з переліку ділянок надр місцевого значення, спеціальні дозволи на користування якими пропонується надати у користування.
  10. Про призначення О. Лущ директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Львівської області.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*