На Миколаївщині згоріли сауна та квартира Чи зможуть миколаївські активісти довести провину миколаївських чиновників вирішить суд останньої інстанції – Верховний В Новосілці-Опарській хочуть продати ставок Більше 10% бюджетних коштів йде на функціонування діяльності органів місцевого самоврядування Районний бюджет: найдорожчий садочок по витратах у Дроговижі

«Не зважають ні на що і кроплять поля…»

На черговій сесії Миколаївської районної ради депутат Роман Бліха підняв питання щодо «кроплення» полів та наслідки від цього.

Виступ депутата був емоційним, оскільки він сам лікар. І коли до нього звертаються за допомогою батьки з дітьми, у яких відбувається алергічна реакція через оці «кроплення» полів, то на це потрібно реагувати і впливати. Проте якими методами досі не відомо.

Вже третій рік поспіль районна рада приймає рішення щодо подачі графіку обробки полів, вимагає підприємців попереджати сільські ради та дотримуватись технології обробки (температурний режим до 25 град., та години обробки до 10.00 ранку) Але це не діє.

Цього тижня мешканці села Рудники зафіксували як підприємець обробляв поле в 30 градусну жару та ще й біля 12.00 год. дня.  Було викликано поліцію, яка зафіксувала порушення, проте сам тракторист втік, коли побачив патрульний автомобіль.

Єдина порада для громадян – фіксувати ці порушення та одразу везти дітей до лікарів, які б засвідчили алергічну реакцію та надали необхідний документ про причини виникнення алергії для подання в судові інстанції.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*