Уряд розширив перелік магазинів, яким дозволено працювати в час карантину В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей 100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

Виділення коштів на соціально-економічний розвиток міст заблоковано

Офіс президента заблокував виділення коштів місцевим радам на соціально-економічний розвиток. Пояснення доволі просте -через неефективне використання коштів та ризик корупційної складової.

За виділенням цих коштів пильно стежила Миколаївська міська рада, яка 15 серпня на своєму сайті опублікувала новину про те, що прем’єр-міністр доручив Мінфіну швидко розділити кошти на соціально-економічний розвиток. Міський голова А. Щебель, розмовляючи з мешканцями міста неодноразово розповідав, що Миколаїв чекають кошти державного бюджету і що ремонти за ці кошти вже починають стартувати.

І ось офіс президента чітко вказав, що у виділенні цих коштів існує можлива складова корупції (відкатів). Як розповідає журналіст Олександр Дубінський корупційна складова по областям складала від 12-20%. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*