Уряд розширив перелік магазинів, яким дозволено працювати в час карантину В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей 100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

Низка видатків із державного бюджету в поточному році не буде оплачена

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив міністру фінансів Оксані Маркаровій не проводити низку видатків до кінця року. Ця заборона не торкнеться захищених статей бюджету. 

“Забезпечити тимчасове, до кінця року, припинення проведення Казначейством платежів та реєстрації бюджетних зобов’язань щодо видатків та надання кредитів загального фонду держбюджету (крім захищених видатків бюджету)”, – йдеться в документі.

Виплати зарплат, пенсій, витрат на енергоресурси це не торкнеться. 

Основна проблема – це не виконання державного бюджету на рівні запланованого, а також збільшення видатків на фінансування різного роду програм саме в другій половині грудня. Здавалось, що всі сплановані роботи за рік мали б бути вже давно виконані, проте практика показує, що саме в останні дні року розпорядники коштів “штурмують” казначейства для реєстрації зобов’язань. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*