Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Низка видатків із державного бюджету в поточному році не буде оплачена

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив міністру фінансів Оксані Маркаровій не проводити низку видатків до кінця року. Ця заборона не торкнеться захищених статей бюджету. 

“Забезпечити тимчасове, до кінця року, припинення проведення Казначейством платежів та реєстрації бюджетних зобов’язань щодо видатків та надання кредитів загального фонду держбюджету (крім захищених видатків бюджету)”, – йдеться в документі.

Виплати зарплат, пенсій, витрат на енергоресурси це не торкнеться. 

Основна проблема – це не виконання державного бюджету на рівні запланованого, а також збільшення видатків на фінансування різного роду програм саме в другій половині грудня. Здавалось, що всі сплановані роботи за рік мали б бути вже давно виконані, проте практика показує, що саме в останні дні року розпорядники коштів “штурмують” казначейства для реєстрації зобов’язань. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*