На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій Якщо не вміють організувати процес, то хай самі беру шуфлю в руки

Для кого старається міськрада?

Майже перед самим новим 2020 роком в Миколаєві розпочали ремонт тротуару по вулиці Шептицького.

У місцевій пресі широко розрекламували такий крок Миколаївської міської ради. Буцімто йде зменшення ширини тротуару, зате стає більше місця для паркування автомобілів, бо близько церква св. Миколая. І люди, які в неділю приїжджають на своїх авто на вранішню Службу Божу не мають місця для паркування.

Проте уважні миколаївчани одразу побачили в цьому кроці щось не зовсім те, про що розповідають місцеві чиновники.

Першим насторожуючим фактором стало очевидне –  в обидві сторони (біля магазину Наш Край з одного боку та навпроти магазину Сільгоспродукти  з іншого) розміщено забороняючі знаки, які не дозволяють в’їзд саме в цю частину міста в неділю, в час, коли триває богослужіння. Все це зроблено для безпеки вірян.

Другим фактором стало й те, що навпроти головного входу у церкву святого Миколая розміщено “зебру” – пішоходний перехід (на головному фото видно дорожній знак та саму зебру). А згідно з правилами дорожнього руху заборонено паркувати авто біля пішоходних переходів (відстань до 10 м. з обох боків). 

Третій фактор це те, що тротуарна бруківка та бордюри знаходились в задовільному стані. Тепер знята бруківка знайшла місце на подвір’ї комунального підприємства “Миколаївтеплокомуненерго”.

Тому Миколаєвом почали ширитись чутки про ще один хитрий альтернативний план міськради: ніби все це робиться заради одного бізнесмена (наближеного до мера), магазин якого розміщений на даній вулиці. Окрім цього він веде будівництво великого будівельного гіпермаркету. Це означає, що жодна з дозвільних служб не зможе надати дозволу на введення в експлуатацію будівлі без наявності паркувальних місць для клієнтів.

Тому під сам Новий рік та Різдвяні свята і розрили центральну вулицю міста, щоб догодити бізнесмену.

Але, звісно, який з варіантів є правдою – вирішувати жителям міста.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*