Уряд розширив перелік магазинів, яким дозволено працювати в час карантину В Миколаївському районі розпочались заходи з дезінфекції місць скупчення людей 100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

Районний бюджет: найдорожчий садочок по витратах у Дроговижі

Наприкінці грудня фінансовим управлінням Миколаївської РДА було подано розрахунок на фінансування дошкільних установ Миколаївського району.

Оскільки фінансування всієї дошкільної освіти лягає на районний бюджет, відповідно до Бюджетного кодексу, фінансовим управлінням було розраховано необхідні видатки на фінансування таких установ. Також зазначимо, що Миколаївська міська рада, Дроговизька сільська рада та Київецька сільська рада висловили бажання одноосібно управляти даними садочками без втручання районної ради. Таким чином цим радам з районного бюджету була розрахована та скерована субвенція на функціонування таких ДНЗ.

Загальна кількість дітей, які можуть навчатись в ДНЗ району, становить 852 дитини. З них 29 дітей – Дроговиж, 65 дітей – Київець та 520 дітей – Миколаїв. Інші дошкільні заклади району , які навчають 238 дітей, залишаються в управлінні відділу освіти Миколаївської РДА.

Отже, згідно розрахунків 1-ше місце по найбільших видатках на одну дитину займає Дроговиж із цифрою у майже 38000 грн. на рік. За ним іде Київець – 32060 грн. на рік. Найдешевше перебування дитини в ДНЗ для бюджету є у Миколаєві – 24663 грн. на рік.

Сума по видатках в більшості випадків залежить від кількості груп, які відкриті у даному садочку,. Так, для ДНЗ, який має 4 групи, з наповнюваністю 25-30 дітей (сумарно близько 100 дітей), необхідна та ж кількість  обслуговуючого персоналу (завгосп, прибиральниця, кочегар, завідувачка садком, окрім вихователів), що і для садочку з 1 групою (25-30 дітей). Тому одно- та дво- групові садочки мають суттєво більші видатки, аніж ДНЗ з чотирьма та більше групами.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*