Територіальна виборча комісія скликає першу сесію Миколаївської міської ради Миколаїв потрапив у “червону” зону. Що змінилось? Виховуймо патріота в собі! Миколаївській громаді потрібен свій прозорий Статут Господарник в боргах

Більше 10% бюджетних коштів йде на функціонування діяльності органів місцевого самоврядування

Наприкінці 2019 року всі органи місцевого самоврядування Миколаївського району прийняли рішення про власні бюджети. Які ж цифри на власне функціонування заклали Миколаївська районна рада, Миколаївська міська рада та Розвадівська сільська громада дізнаєтесь далі.

Так бюджет Миколаївської районної ради (власні надходження) становить близько 79 млн. грн. А витрати на функціонування апарату ради – 5,6 млн. грн (7% від власних доходів) при чисельності працівників 18 осіб.   

А от з іншими радами ситуація менш весела.

Миколаївська міська рада планує отримати у 2020 році близько 49,2 млн. грн власних надходжень, з  яких 5,2 млн. грн. витратити на власне утримання (більше 10,5% від власних доходів). Штат Миколаївської міської ради становить близько 18 працівників.

При власному доході бюджету Розвадівської сільської об’єднаної ради  в сумі близько 22 млн. грн., витрати на утримання самої ради становлять 6,6 млн. грн (30% від власних доходів). Нагадаємо, що штат (чисельність працівників) у раді сягає близько 20 чоловік. Така висока сума витрат на функціонування ради пояснюється тим, що велика кількість функцій, які виконує в Миколаївському районі Миколаївська адміністрація було передано до об’єднаної громади (фінансовий відділ, надання адміністративних послуг, тощо).

Leave a comment

Your email address will not be published.


*