Медики психіатричної лікарні “Заклад” заблокували рух автотранспорту на трасі Київ-Чоп Інформацію, яку приховує міський глова А. Щебель та перший заступний гооови РДА Ю. Шпак щодо COVID-19 Володимир Паньків звернувся до Миколаївської райради та адміністрації щодо стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу в Миколаївському районі У Миколаївському райсуді новий суддя “Казав Щебель, що почистить людям канаву, якщо вони за нього проголосують” – житель міста Миколаєва

Чи зможуть миколаївські активісти довести провину миколаївських чиновників вирішить суд останньої інстанції – Верховний

Днями на сторінках соцмереж з’явилось повідомлення від Володимира Паньківа, активіста, депутата Миколаївської райради, щодо сміттєвого питання.

Незважаючи на те, що Миколаївська міська рада на чолі з мером Щебелем Андрієм намагаються всіляко забути про сміттєве питання, активісти Миколаєва не полишають пошуку справедливості в судових інстанціях різних рівнів. Нещодавно відбувся розгляд апеляційної скарги депутата Миколаївської міськради Баранецького Андрія у Восьмому адміністративному апеляційному суді.

І знову активістів чекало розчарування, оскільки суд відхилив апеляцію та залишив без змін рішення Львівського окружного адміністративного суду, де у позовних вимогах було відмовлено.

“Суд взяв до уваги думку пана Шпака, але ніяк не думку жителів Миколаєва, яких турбує доля “майбутнього” міста Миколаєва – здорове населення (наші діти та внуки).
Дійсно знавці юридичної справи кажуть, що наше законодавство як дишло, можна повернути так, як треба. Так зробив і апеляційний суд. Він просто переписав рішення суду першої інстанції і дуже й не заморочувався.
Апогеєм судового рішення було те, що Миколаєву не завдано екологічної шкоди. В нас все нормально з екологією, вода кринична найчистіша в регіоні, земля не забруднена, сміттям нас не завалили.
Завдяки діям ГО «Екологічна Миколаївщина», ми домоглись взяти висновки екологічної інспекції, які були подані в суд. В них чітко написано – немає захисного бар’єру, який б унеможливлював потрапляння інфільтратів у грунтові води, немає відведення газу, відбулось забруднення земель. І жодна завдана шкода не ліквідована. Жодна… А міськрада тихенько мовчить, хоча про все попереджена. Саме на совісті міських чиновників (мера, Виконкому, депутатів, активісті “за” прийом сміття) є ця екологічна катастрофа.
Тим часом Екотех вмиває руки і припиняє юридично свою господарську діяльність. Тим часом міськрада необгрунтовано підвищала ціну за збір та захоронення сміття, а про проблему сміттєзвалища взагалі забула. Нічого, я нагадаю.
По переду Київ та касація…” – В. Паньків.

Також депутат надав редакції відповідь Львівської екологічної інспекції, в якій вказано, що під час ведення діяльності ТОВ “ІФ “Екотех”, відбулось забруднення грунту на смітнику та нараховано збитки. Зважаючи на недосконалість законодавства, збитки оцінено в 350 грн. і це за забруднення 400 м3 землі.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*