Спільнота “Діємо Разом” передала для Миколаївської лікарні благодійну допомогу Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА За 120 тис. грн. на рік продано право оренди ставка в Миколаївському районі В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

Як мер Щебель і досі обдурює громаду Миколаєва

І далі активісти Миколаєва починають викривати хитрощі міського голови Андрія Щебеля, який щоразу красивіше вводить громаду міста в оману.

Черговою брехнею з вуст мера Андрія Щебеля, на думку голови ГО “Екологічна Миколаївщина ” Паньківа Володимира, був виступ міського голови на сесії Львівської обласної ради, де піднімалось питання розширення кар’єру піску в району Ксєндже для азербайджанської фірми “Алов-Буд”. Тоді Щебель Андрій на своїх сторінках в соц. мережах широко розрекламовував свій виступ на сесії облради, де він виступає проти розширення кар’єру піску.

Але все це виявилось грою на публіку та ширмою, під якою сховалась правда.

З розповіді В. Паньківа:

“Як голова ГО “Екологічна Миколаївщина”, хочу повідомити, що пан Щебель одноособово дозволив розміщення асфальтного вузла під нашими вікнами.
Як сьогодні пригадаю громадські слухання, ініційовані небайдужими миколаївчанами, особливо це стосувалось району вулиці Садова (тепер Кіндратського). Головою на тодішніх слуханнях, які проходили у два етапи була теперішня еко-активістка Уляна Голубович-Одинак.
Мешканці Миколаєва прийняли чітке рішення – не надавати дозволу на розміщення цього асфальтного вузла на території заводу залізо-бетонних конструкцій.

На фото лист, який пан міський голова А. Щебель адресував до Держпродспоживслужби, де вказав, що жодної претензії з боку миколаївчан до діяльності цього заводу немає.
Цікаво.. Як немає? Громадські слухання вирішили, що є…
Ось так одноособово міський голова вирішив впустити сюди завод, що викидає канцерогени (нагадаю, що каменем спотикання тоді було те, що від асфальтної установки до нашого садочку Теремок – менше 1 км., що суперечить допустимим межам від таких заводів).
Другий абзац цього листа вказує, що Алов мала б зробити вклад у соціальну інфраструктуру Миколаєва (якщо не помиляюсь, то тоді йшла мова про те, що Алов має зробити вулицю Садова (Кіндратського). Та до моїх рук потрапляють акти виконаних робіт, де Миколаївська міська рада справно платить понад 700 000 грн. за виконання ремонту доріг Миколаєва компанії Алов (вул. Тарла). А фокус із ремонтом вулиці Садова (Кіндратського) у 2019 році пану Щебелю не вдався.
Влітку 2019 року КМУ розподілив кошти на ремонт цієї вулиці із державного бюджету (близько 2,5 млн. грн.). Але з приходом до влади нового президента, Кабмін блокує використання цих коштів…
Отже, і другий абзац не дотримано”.

Журналісти “Глечик.Інфо” з’ясували одну важливу деталь. Незважаючи на те, що завод будівельних конструкцій   зареєстрований за адресою у місті Миколаїв (вул. Вапняно-Кар’єрна), усі податки з його діяльності чомусь надходять до бюджету Розвадівської сільскої ради. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*