Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Кабмін запровадив карантин

Кабінет міністрів України під час засідання 11 березня запровадив по всій Україні карантинні заходи через поширення нового коронавірусу Covid-2019.

Таким чином карантин передбачає:

  • закриття навчальних закладів на три тижні з 12 березня
  • обмеження масових зібрань понад 200 осіб, у тому числі спортивних, які можуть відбуватися з дозволу міжнародних організацій та без глядачів, і культурних, проте не стосується заходів державної необхідності (приміром, засідань Верховної Ради чи обласних рад)

Крім того, уряд виділив 100 млн грн на закупівлю товарів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб і для поповнення держрезерву, а також вирішив закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорту «Бориспіль». У той же час експорт з України протиепідеміологічних товарів до 1 червня заборонили.

Миколаївщина теж готується до умов карантину. Сьогодні, за участі представників Миколаївської РДА та Миколаївської районної ради,  відбулась нарада з представниками Миколаївської районної лікарні щодо належного забезпечення медперсоналу та пацієнтів засобами індивідуального захисту (респіратори, рукавички, захисні окуляри, ізоляційні халати). Для цього із резервного фонду районного бюджету виділили 100 000 грн.

Представники Миколаївської центральної районної лікарні довели до відома присутніх алгоритм дій при виявленні підозри на зараження коронавірусом. 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*