Регламентна комісія на чолі з Наталією Верещинською проігнорували закон На Миколаївщині виявлено стихійні сміттєзвалища Міська влада «зливає» комунальне підприємство «Миколаївводоканал» Верховна Рада створила некомфортні умови для «своїх» виконавців робіт Миколаївську лікарню потрібно оснастити новітнім обладнанням – Андрій Патій

Миколаївська райрада збирається на термінову позачергову сесію

17 березня о 10.00 год. Миколаївська районна рада збирається на позачергову сесію. Причина-вжиття заходів для боротьби з поширенням коронавірусу.

За пропозицією депутатів районної ради, 17 березня є необхідність заслухати медиків району щодо ситуації з боротьбою та поширенням коронавірусу. Основне питання – виділення коштів для комунального підприємства Миколаївської районної “Миколаївська центральна районна лікарня” на закупівлю антисептичних, медичних та інших засобів. Окрім цього  в порядку денному стоїть питання закупівлі апаратів штучної вентиляції легень.

Нагадаємо, що 16 березня 2020 року на Львівщині запровадили жорсткіші заходи карантину.

Львівська обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила низку рекомендацій для запобіганням поширенню коронавірусу на території області. Серед рекомендацій – не їздити без потреби між населеними пунктами, не подорожувати, обмежити збір людей у групах до 10 осіб, а також роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів, окрім аптек, автомобільних заправних станцій і продуктових магазинів, запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*