Спільнота “Діємо Разом” передала для Миколаївської лікарні благодійну допомогу Депутат Миколаївської райради Паньків Володимир вказав на зловживання в Миколаївській РДА За 120 тис. грн. на рік продано право оренди ставка в Миколаївському районі В Миколаївському районі виявлено нові випадки інфікування коронавірусом Економічні наслідки епідемії для Миколаївського району

100% поданих пропозицій Миколаївською лікарнею прийняті Національною службою здоров’я України

Комунальне підприємство Миколаївської районної ради “Миколаївська центральна районна лікарня” відмінно справилась із підготовкою до другого етапу медичної реформи.

На сайті Національної служби здоров’я України опубліковано інформацію щодо стану подання пропозицій медичних закладів за групами медичних послуг. Це так звані пакети, які після впровадження реформи надають можливість Миколаївській лікарні надавати перелічені послуги, а також отримувати за них кошти з державного бюджету.

Адміністрацією Миколаївської лікарні було подано 11 таких пакетів. 17 березня на сайті НСЗУ з’явилась інформація, що всі 11 пакетів перевірено і вони відповідають усім критеріям та вимогам. А, отже, по них може бути укладено договори.

Перелік пропозицій (пакетів):

 До прикладу Новороздільська міська лікарня подала 8 пропозицій, з яких 7 було перевірено та погоджено НСЗУ. Стрийська лікарня подала 10 пропозицій, з яких 7 підтверджено, а 3 не відповідає вимогам служби. Це означає, що при запровадженні реформи, послуги, які не відповідають вимогам, не зможуть фінансуватись із державного бюджету. Проте законодавство дозволяє органам місцевого самоврядування за власні кошти дофінансовувати медичні установи.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*